Аршалы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 13 мамырдағы № А-267 "Аршалы ауданы бойынша үйлерінде оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № А-60 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда № 1-4-185 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 маусымдағы № А-233 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 05.06.2012 № А-233 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңдарына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданы әкімдігінің «Аршалы ауданы бойынша үйлерінде оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету туралы» 2009 жылғы 13 мамырдағы № А-267 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізімінде 1-4-148 тіркелген, 2009 жылдың 25 маусымында «Вперед», 2009 жылдың 3 шілдесінде «Аршалы айнасы» аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа басылымда баяндалсын: «Аршалы ауданы бойынша үйлерінде оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуді көрсету»;
3 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Б.Т.Акшинеевке жүктелсін.
3. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Аршалы аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданы әкімінің м.а.                Т.Мұханбеджанов

О внесении изменений в постановление акимата Аршалынского района от 13 мая 2009 года № А-267 "Об оказании материального обеспечения детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому по Аршалынскому району"
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 4 марта 2011 года № А-60. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 30 марта 2011 года № 1-4-185. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 5 июня 2012 года № А-233
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 05.06.2012 № А-233.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аршалынского района «Об оказании материального обеспечения детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому по Аршалынскому району» от 13 мая 2009 года № А-267 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-148, опубликовано в районных газетах 25 июня 2009 года «Вперед», 3 июля 2009 года «Аршалы айнасы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«Оказать материальное обеспечение детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому по Аршалынскому району»;
пункт 3 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Акшинеева Б.Т.
3. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о.акима Аршалынского района              Т.Муханбеджанов