Атбасар қаласының аумағында жүзеге асырылып отыратын автомобиль тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қарашадағы № А-11/456 қаулысы. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 желтоқсанда № 1-5-171 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № А-3/144 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 29.03.2013 № А-3/144 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 9) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі «Автомобиль көлiгi туралы» Заңының 19 бабының 25 тармақтарына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихатының 8 қарашадағы 2011 жылғы № 4С 39/3 «Атбасар қаласының аумағында жүзеге асырылатын автомобильмен тұракты тасымалдауға тарифті белгілеуге келісу туралы» шешімінің негізінде, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар қаласындағы барлық маршруттарға, тұрақты автомобиль тасымалдарына үлкендерге 50 (елу), балаларға 7 жастан 15 жасқа дейінгі балаларға – 25 (жиырма бес) теңге бірыңғай тариф белгіленсін.
2. «Атбасар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шауашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан тарайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің орынбасары Л.И.Боброваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі                    Р.Әубәкіров

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки, осуществляемые на территории города Атбасар
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 18 ноября 2011 года № А-11/456. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 20 декабря 2011 года № 1-5-171. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 29 марта 2013 года № А-3/144
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 29.03.2013 № А-3/144 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 9) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», пунктами 25 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года «Об автомобильном транспорте», на основании решения Атбасарского районного маслихата от 8 ноября 2011 года № 4С 39/3 «О согласовании установления тарифа на регулярные автомобильные перевозки, осуществляемые на территории города Атбасар», акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый для всех маршрутов, тариф на регулярные автомобильные перевозки в городе Атбасар, взрослым в размере 50 (пятьдесят) тенге, детям в возрасте от 7 до 15 лет - 25 (двадцать пять) тенге.
2. Государственному учреждению «Отдел жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Атбасарского района» принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Боброву Л.И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района                   Р.Аубакиров