Астрахан ауданы бойынша 2011 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 7 маусымдағы № 176 қаулысы. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 маусымда № 1-6-155 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 5) тармақшасына,  Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10  тармағына сәйкес, «А.И. Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2011 жылғы 19 мамырдағы № 435 ұсынысының негізінде, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы бойынша 2011 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша егудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының күші 2011 жылдың 1 мамырынан бастап қалыптасқан құқықтық қатынастарға тарайды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                         Р.Әкімов
Астрахан ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 7 маусымдағы
№ 176 қаулысына қосымша
Астрахан ауданы бойынша 2011 жылға арналған субсидияларды
алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері
және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының
әрбір түрі бойынша егудің оңтайлы мерзімдері
№ р/б
Дақылдардың атауы
Егудің оңтайлы мерзімдері
Өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1
орташа піскен жаздық бидай
14 мамырдан 5 маусымға дейін
7 маусымға дейін
2
жаздық арпа, сұлы
7 маусымға дейін
9 маусымға дейін
3
қарақұмық
18 мамырдан 28 мамырға дейін
7 маусымға дейін
4
бұршақ
18 мамырдан 28 мамырға дейін
7 маусымға дейін
5
ноқат
7 мамырдан 15 мамырға дейін
7 маусымға дейін
6
майлы тұқымға арналған күнбағыс
7 мамырдан 20  мамырға дейін
7 маусымға дейін
7
картоп
10 мамырдан 28 мамырға дейін
7 маусымға дейін
8
көкөніс
10 мамырдан 15 маусымға дейін
7 маусымға дейін
9
көп жылдық дәнді және бұршақты шөптердің көктемгі егісі

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Астраханскому району на 2011 год
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 7 июня 2011 года № 176. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 20 июня 2011 года № 1-6-155
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании рекомендации товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева» от 19 мая 2011 года № 435, акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Астраханскому району на 2011 год, согласно приложению.
2. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 мая 2011 года.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кожахмет М.К.
4. Данное постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
Приложение к постановлению
акимата Астраханского района
от 7 июня 2011 года № 176
Сроки предоставления заявок на включение в список
получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому
виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных
культур по Астраханскому району на 2011 год
№ п/п
Наименование культур
Оптимальные сроки сева
Сроки предоставления заявок
1
яровая пшеница среднеспелая
с 14 мая по 5 июня
до 7 июня
2
яровой ячмень, овес
до 7 июня
до 9 июня
3
гречиха
с 18 мая по 28 мая
до 7 июня
4
горох
с 18 мая по 28 мая
до 7 июня
5
нут
с 7 мая по 15 мая
до 7 июня
6
подсолнечник на маслосемена
с 7 мая по 20 мая
до 7 июня
7
картофель
с 10 мая по 28 мая
до 7 июня
8
овощные
с 10 мая по 15 июня
до 7 июня
9
весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав