2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы № А-03/56 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 наурызда № 1-7-130 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 18 маусымдағы № 03-20/761 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімі аппаратының 18.06.2013 № 03-20/761 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы» қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысы Бұланды ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлім» мемлекеттік мекемесі арқылы 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. 1 қосымшаға сәйкес аудандық шақыру комиссиясы құрылсын және оның құрамы бекітілсін.
3. 23 қосымшаларға сәйкес мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыру кестесі бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімнің орынбасары Б.С.Ізбасароваға жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Бұланды
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ.Камалиев
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі Ақмола
облысының ішкі істер департаменті
Бұланды ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы             Н.Омаров
Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы «Бұланды
орталық аудандық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері                  А.Нұрсадықова
1 қосымша
Бұланды ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 17 наурыз
№ А–03/56
қаулысымен бекітілген
Аудандық шақыру комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Камалиев Қуанышбек
Манысбекұлы
«Ақмола облысы Бұланды ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы,
комиссия төрағасы (келісім бойынша)
Садуов Айтпай
Құсайынұлы
«Бұланды ауданы әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі ұйымдастыру-
бақылау бөлімінің бас маманы, комиссия
төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Шалмұқанов Қуанышбек
Жұмабайұлы
«Қазақстан Республикасының ішкі істер
Министрлігі Ақмола облысының ішкі істер
департаменті Бұланды ауданының ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының қызмет жөніндегі орынбасары
(келісім бойынша)
Садуақасов Тайбасар
Төлегенұлы
Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы «Бұланды орталық
аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының хирургия
бөлімшесінің дәрігер-хирургі,
медициналық комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)
Достовалова Татьяна
Алексеевна
Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасының жанындағы «Бұланды
орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорнының
медициналық статисті, комиссия хатшысы
(келісім бойынша)
2 қосымша
Бұланды ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 17 наурыз
№ А–03/56
қаулысымен бекітілген
Мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыру
КЕСТЕСІ
Рет.
Селолық, ауылдық
округтердің
атаулары
Барлығы
комиссиядан өту күндері

Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 17 марта 2011 года № А-03/56. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 29 марта 2011 года № 1-7-130. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Буландынского района Акмолинской области от 18 июня 2013 года № 03-20/761)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Буландынского района Акмолинской области от 18.06.2013 № 03-20/761).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву через государственное учреждение «Отдел по делам обороны Буландынского района Акмолинской области».
2. Образовать и утвердить состав районной призывной комиссии согласно приложению 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу согласно приложений 23.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Избасарову Б.С.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Отдела по делам обороны
Буландынского района
Акмолинской области»                       К.Камалиев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Буландынского
района департамента внутренних дел
Акмолинской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан        Н.Омаров
Главный врач
государственного коммунального
казенного предприятия на праве
хозяйственного ведения
«Буландынская центральная районная
больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской области        А.Нурсадыкова
Приложение 1
утверждено постановлением
акимата Буландынского района
№ А–03/56 от 17 марта 2011 года
Состав районной призывной комиссии
Камалиев Куанышбек
Манысбекович
начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны Буландынского
района Акмолинской области», председатель
комиссии (по согласованию)
Садуов Айтпай
Кусаинович
главный специалист организационно-
контрольного отдела государственного
учреждения «Аппарат акима Буландынского
района», заместитель председателя комиссии
ЧЛЕНЫ КОМИССИИ:
Шалмуканов Куанышбек
Жумабаевич
заместитель начальника государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Буландынского района департамента
внутренних дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан» по службе (по согласованию)
Садвакасов Тайбасар
Тулегенович
врач-хирург хирургического отделения
государственного коммунального казенного
предприятия на праве хозяйственного ведения
«Буландынская центральная районная
больница» при управлении здравоохранения
Акмолинской области, председатель
медицинской комиссии (по согласованию)
Достовалова Татьяна
Алексеевна
медицинский статист государственного
коммунального казенного предприятия на
праве хозяйственного ведения «Буландынская
центральная районная больница» при
управлении здравоохранения Акмолинской
области, секретарь комиссии (по
согласованию)
Приложение 2
утверждено постановлением
акимата Буландынского района
№ А–03/56 от 17 марта 2011 года
ГРАФИК
проведения призыва граждан на срочную воинскую службу
п/п
Наименование
сельского аульного
округа
Всего
Дни прохождения
комиссии