2012 жылдың қаңтарынан наурызға дейінгі мерзімде шақыру учаскесіне тіркеу жылында жасы он жетіге толатын 1995 жылы туған еркек жынысты азаматтардың тіркеуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 2011 жылғы 9 қарашадағы № 9 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 желтоқсанда № 1-12-155 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 04-350 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімі аппаратының 10.06.2013 № 04-350 хатымен).
«Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережеге сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылдың қаңтарынан наурызға дейінгі мерзімде шақыру учаскесіне тіркеу жылында жасы он жетіге толатын 1995 жылы туған еркек жынысты азаматтардың «Ақмола облысы Жарқайың ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркелуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ұ.А.Ахметоваға жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
«КЕЛСІЛГЕН»
«Ақмола облысы Жарқайың
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.К.Есімов

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола 1995 года рождения, в период с января по март 2012 года, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку
Решение акима Жаркаинского района Акмолинской области от 9 ноября 2011 года № 9. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 8 декабря 2011 года № 1-12-155. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаркаинского района Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 04-350)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаркаинского района Акмолинской области от 10.06.2013 № 04-350).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1995 года рождения, в период с января по март 2012 года, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Объединенный отдел по делам обороны Жаркаинского района Акмолинской области».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Ахметову У.А.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
Государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам
обороны Жаркаинского района
Акмолинской области»                       Есимов К.К.