Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы № 100 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 524 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қарашада № 1-14-167 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 651 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 30.12.2011 № 651 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы № 100 «2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-156 тіркелген, 2011 жылдың 1 сәуірінде «Зеренді» аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмінiң орынбасары Ә.А.Таласбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкiмі                    Е.Сағдиев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының ішкі
істер департаменті Зеренді
аудандық ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Әленов Б.Т.
«Ақмола облысы Зеренді ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Бражанов Т.Ә.
Ақмола облысының денсаулық сақтау
Басқармасы жанындағы «Зеренді
орталық аудандық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бас дәрігері                  Жанғалов Б.Б.
Зеренді ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 26 қарашадағы
№ 524 қаулысына қосымша
Зеренді ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 17 наурыздағы
№ 100 қаулысына 1 қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Бражанов Тұрар Әлимжанұлы
«Ақмола облысы Зеренді ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы
Таласбаева Әлия Аманжолқызы
Зеренді ауданы әкімінің
орынбасары, комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Хасенов Амантай Шәкірұлы
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Зеренді аудандық Ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары
Носачев Владимир Федорович
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Зеренді орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының дермато-венеролог дәрігері, медициналық комиссияның төрағасы
Куликова Валентина Викторовна
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Зеренді орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медбикесі,
комиссия хатшысы

О внесении изменения в постановление акимата Зерендинского района от 17 марта 2011 года № 100 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 10 ноября 2011 года № 524. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 24 ноября 2011 года № 1-14-167. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30 декабря 2011 года № 651
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30.12.2011 № 651.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зерендинского района «Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» от 17 марта 2011 года № 100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-156, опубликовано 1 апреля 2011 года в районной газете «Зеренді») следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Таласбаеву А.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского района                  Е.Сагдиев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Зерендинского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан»       Аленов Б.Т.
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Зерендинского района
Акмолинской области»                       Бражанов Т.А.
Главный врач государственного
Коммунального предприятия на
праве хозяйственного ведения
«Зерендинская центральная
районная больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской области        Жангалов Б.Б.
Приложение к постановлению
акимата Зерендинского района
от 10 ноября 2011 года № 524
Приложение 1 к постановлению
акимата Зерендинского района
от 17 марта 2011 года № 100
Состав
районной призывной комиссии
Бражанов Турар Альжанович
- начальник государственного учреждения «Отдел по делам обороны Зерендинского района Акмолинской области», председатель комиссии;
Таласбаева Алия Аманжоловна
- заместитель акима
Зерендинского района, заместитель председателя комиссии
Члены комиссии:
Хасенов Амантай Шакирович
- заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Зерендинского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
Носачев Владимир Федорович
- врач дермато-венеролог государственного
коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Зерендинского центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области,
председатель медицинской комиссии
Куликова Валентина Викторовна
-медицинская сестра государственного
коммунального предприятия на
праве хозяйственного ведения «Зерендинского центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области,
секретарь комиссии