Сандықтау ауданының аумағында біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 маусымдағы № 27/8 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 шілдеде № 1-16-131 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 9/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 06.12.2012 № 9/4 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және 01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Заңының 36 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, «Жеке кәсіпкерлік туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 31 қаңтардағы Заңының 5 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Сандықтау ауданының аумағында қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) Қазақстан Республикасы азаматтары, оралмандары үшін біржолғы талондардың құны 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Сандықтау ауданының нарықтарында қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) Қазақстан Республикасы азаматтары, оралмандар, заңды тұлғалар жеке кәсіпкерлер үшін біржолғы талондардың құны 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Сыркин
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ш.Сабержанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Салық
комитетінің Ақмола облысы
бойынша Салық департаментінің
«Сандықтау ауданы бойынша
Салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Мұстафин
«Сандықтау ауданының
экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 28 маусымдағы
27/8 шешіміне 1 қосымша
Қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын
(стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) Қазақстан Республикасы азаматтары,
оралмандары үшін біржолғы талондардың құны
Жүзеге асырылатын қызмет түрлері бойынша тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің атауы
Бір күнгі біржолғы талонның құны (теңге)
1.
Жүзеге асыру (стационарлық үй-жайларда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда)

Об установлении стоимости разовых талонов на территории Сандыктауского района
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28 июня 2011 года № 27/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 25 июля 2011 года № 1-16-131. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2012 года № 9/4
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2012 № 9/4 (вступает в силу со дня подписания и вводится в действие с 01.01.2013).
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», статьей 5 Закона Республики Казахстан от 31 января 2006 года «О частном предпринимательстве», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях) на территории Сандыктауского района, согласно приложения 1.
2. Установить стоимость разовых талонов по реализации на рынках Сандыктауского района для граждан Республики Казахстан, оралманов, юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением реализации в киосках, в стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка), согласно приложения 2.
3. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Сыркин
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Сабержанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Начальник государственного
учреждения «Налоговое
управление по Сандыктаускому
району» Налогового департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан              М.Мустафин
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Сандыктауского района»          Н.Мурашиди
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 28 июня
2011 года № 27/8
Стоимость разовых талонов для граждан
Республики Казахстан, оралманов деятельность
которых носит эпизодический характер
(за исключением деятельности, осуществляемой
в стационарных помещениях)
№ п/п
Наименование товаров, работ и услуг по виду деятельности реализации
Стоимость разового талона за
1 день
(в тенге)
1.
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)

2000
3.
Үй жануарлары мен құстарды бағу
100
Сандықтау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 28 маусымдағы
№ 27/8 шешіміне 2 қосымша
Сандықтау ауданының нарықтарында қызметі
дүркін-дүркін сипатта болатын (стационарлық
үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда)
Қазақстан Республикасы азаматтары, оралмандар, заңды
тұлғалар жеке кәсіпкерлер үшін жүзеге асырылатын
біржолғы талондардың құны
Жүзеге асырылатын қызмет түрлері бойынша тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің атауы
Бір күнгі біржолғы талонның құны (теңге)

2000
3.
Выпас домашних животных и птиц
100
Приложение 2 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 28 июня
2011 года № 27/8
Стоимость разовых талонов по реализации на рынках
Сандыктауского района для граждан Республики Казахстан,
оралманов, юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, деятельность которых носит эпизодических характер
(за исключением реализации в киосках, в стационарных
помещениях (изолированных блоках) на территории рынка)
№ п/п
Наименование товаров, работ и услуг по виду деятельности реализации
Стоимость разового талона за 1 день
(в тенге)