Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 маусымдағы № 268/39-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 маусымда № 1-17-153 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы № 27/2-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012.03.19 № 27/2-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) түсімдер – 10 302 175,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық кірістер бойынша – 501 258 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 528 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 254 104 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 9 529 285,9 мың теңге»;
1 тармақтың 2 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«2) шығындар – 10 170 755,1 мың теңге»;
6 тармақта:
10 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «12 161 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға»;
14 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «688,2 мың теңге - Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуден әлеуметтік көмек көрсетуге»;
16 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «361 193 мың теңге - Ақмол ауылындағы су құбырларын және су қайтарғышын толық жөндеу»;
25 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «19 000 мың теңге – Қабанбай батыр ауылына бас жоспар жасауға»;
26 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «15 200 мың теңге – Максимовка селосына бас жоспар жасауға»;
27 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «4 750 мың теңге – 96 разъездге бас жоспар жасауға»;
келесі мазмұндағы сөйлем жолымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2011 года № 268/39-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 30 июня 2011 года № 1-17-153. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2012 года № 27/2-5
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19.03.2012 № 27/2-5.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-143, опубликовано 21 января 2011 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения и дополнения:
подпункт 1 пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 10 302 175,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 501 258 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 528 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 254 104 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 529 285,9 тысяч тенге»;
подпункт 2 пункта 1 изложить в новой редакции:
«2) затраты – 10 170 755,1 тысяч тенге»;
в пункте 6:
абзац 10 изложить в новой редакции: «12 161 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования»;
абзац 14 изложить в новой редакции: «688,2 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги»;
абзац 16 изложить в новой редакции: «361 193 тысяч тенге – на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения аула Акмол»;
абзац 25 изложить в новой редакции: «19 000 тысяч тенге - на разработку генерального плана аула Кабанбай Батыра»;
абзац 26 изложить в новой редакции: «15 200 тысяч тенге - на разработку генерального плана села Максимовка»;
абзац 27 изложить в новой редакции: «4 750 тысяч тенге - на разработку генерального плана разъезда 96»;
дополнить абзацем следующего содержания:

«30 989 мың теңге - жылумен қамсыздандыратын кәсіпорындардың тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге»;
7 тармақта:
6 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «2 717 494,2 мың теңге – инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға»;
11 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «114 000 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға»;
22 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «21 000 мың теңге – Қараөткел ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама өткізуге»;
25 жаңа жол жаңа редакцияда баяндалсын: «790 мың теңге – Шұбар селосындағы сумен жабдықтау желілерін қайта құру жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы түзетуге, мемлекеттік сараптама өткізуге»;
келесі мазмұндағы сөйлем жолдарымен толықтырылсын:
8 100 мың теңге - Талапкер селосындағы 900 орынды орта мектебінің құрылыс жобасы бойынша жобаны қайта қолдану байлаулына;
70 000 мың теңге – Оразақ селосынан Ақмол ауылының 3-ші көтерме станциясына дейін магистральдық жүйені жаңартуға».
2. Целиноград аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 15 желтоқсандағы № 225/34-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-143 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Призыв», «Ұран» газеттерінде жарияланған) шешімінің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы               А.Ахтанов
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Мәжіренов
Келісілді
Целиноград ауданының әкімі                 М.Жүнісов
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Ыбраева
Целиноград аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
17 маусымдағы № 268/39-4
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
1. Кірістер

«30 989 тысяч тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий»;
в пункте 7:
абзац 7 изложить в новой редакции: «2 717 494,2 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
абзац 11 изложить в новой редакции: «114 000 тысяч тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
абзац 22 изложить в новой редакции: «21 000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проектам строительства сетей электроснабжения аула Караоткель»;
абзац 25 изложить в новой редакции: «790 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проектам строительства сетей электроснабжения села Шубар»;
дополнить абзацами следующего содержания:
«8 100 тысяч тенге – на привязку проекта повторного применения с проведением госэкспертизы на строительство средней школы на 900 мест в селе Талапкер;
70 000 тысяч тенге – на реконструкцию магистральных сетей водовода от села Оразак до станции 3-го подъема аула Акмол».
2. Приложения 16 к решению Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 15 декабря 2010 года № 225/34-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-143, опубликовано 21 января 2011 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        А.Ахтанов
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Б.Мажренов
Согласовано
Аким Целиноградского района                М.Жунусов
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 17 июня
2011 года № 268/39-4
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I.Доходы