Бурабай кенті және Зеленобор селолық округі Молбаза селосының шекараларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № А-7/333 қаулысы және Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 шілдедегі № С-34/1 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 тамызда № 1-19-207 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/548 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2011.12.23 № А-12/548 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 631 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 12 бабының 3 тармағына сәйкес, Бурабай кентінің 2011 жылғы 21 маусымдағы № 205 және Зеленобор селолық округінің 2011 жылғы 21 маусымдағы № 02-21-70 әкімдерінің енгізген ұсыныстары негізінде Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Бурабай кентінің және Зеленобор селолық округі Молбаза селосының шекаралары өзгертілсін:
Бурабай кентінің жері 8,0200 гектарға үлкейтілсін, Зеленобор селолық округі Молбаза селосының жері 8,0200 гектарға кемітілсін.
2. Осы Бурабай ауданы әкімдігінің қаулысы мен Бурабай ауданы мәслихатының шешімі Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
Аудандық мәслихаттың
XХXIV (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы                       Р.Махаев
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы                          М.Қаржаспаев
Бурабай ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 26 шілдедегі
№ а-7/333 қаулысы мен
Бурабай ауданы мәслихатының
2011 жылғы 26 шілдедегі
№ С-34/1 шешіміне қосымша
Бурабай кентінің және Зеленобор селолық округі
Молбаза селосының шекаралары
бөлінетін учаске
Бурабай кентінің әкімі                     Қ.Әшіманов
Зеленобор селолық
округінің әкімі                            М.Балықова

Об изменении границы поселка Бурабай и села Молбаза Зеленоборского сельского округа
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 26 июля 2011 года № А-7/333 и решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 26 июля 2011 года № С-34/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 22 августа 2011 года № 1-19-207. Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 23 декабря 2011 года № А-12/548
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 23.12.2011 № А-12/548 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 год, статьями 631 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», на основании внесенных предложений акимами поселка Бурабай от 21 июня 2011 года № 205 и Зеленоборского сельского округа от 21 июня 2011 года № 02–21–70, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы поселка Бурабай и села Молбаза Зеленоборского сельского округа согласно приложению:
увеличить земли поселка Бурабай на 8,0200 гектар, земли села Молбаза Зеленоборского сельского округа уменьшить на 8,0200 гектар.
2. Настоящее постановление акимата Бурабайского района и решение Бурабайского районного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департамент юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского
района                                     В.Балахонцев
Председатель XХXIV
(внеочередной) сессии
районного маслихата                        Р.Махаев
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата                                  М.Каржаспаев
Приложение к постановлению
акимата Бурабайского района
№ а-7/333 от 26 июля 2011 года
и решению Бурабайского
районного маслихата № С-34/1
от 26 июля 2011 года
Границы поселка Бурабай и села Молбаза
Зеленоборского сельского округа
отводимый участок
Аким поселка Бурабай                       К.Ашимянов
Аким Зеленоборского
сельского округа                           М.Балыкова