Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 365 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 сәуірде № 3361 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 07-01-02/194 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012.04.25 № 07-01-02/194 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 8 бабының 2 тармағына, 108 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 28 ақпандағы № 412 "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3356 тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 3-4 жарияланған облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"80 861 345" деген цифрлар "87 569 047" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"52 749 901" деген цифрлар "59 457 603" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"79 892 502,5" деген цифрлар "86 669 344,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"2 574 363" деген цифрлар "2 694 363" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"3 311 291" деген цифрлар "3 431 291" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-2 927 520,5" деген цифрлар "-3 116 660,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"2 927 520,5" деген цифрлар "3 116 660,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 11 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"296 477" деген цифрлар "349 441" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
"29 342" деген цифрлар "34 816" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзацтың бөлігінде:
"60 523" деген цифрлар "483 027" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде:
"474 969" деген цифрлар "575 961" деген цифрлармен ауыстырылсын;
14 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № 365. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 апреля 2011 года № 3361. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25 апреля 2012 года № 07-01-02/194.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25.04.2012 № 07-01-02/194.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 412 "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы" областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3356, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 11 января 2011 года № 3-4 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "80 861 345" заменить цифрами "87 569 047",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "52 749 901" заменить цифрами " 59 457 603";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "79 892 502,5" заменить цифрами " 86 669 344,5";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "2 574 363" заменить цифрами " 2 694 363",
в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "3 311 291" заменить цифрами "3 431 291";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-2 927 520,5" заменить цифрами "-3 116 660,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "2 927 520,5" заменить цифрами "3 116 660,5".
2) в пункте 11:
в части абзаца 1:
цифры "296 477" заменить цифрами "349 441";
в части абзаца 2:
цифры "29 342" заменить цифрами "34 816";
в части абзаца 3:
цифры "60 523" заменить цифрами "483 027";
в части абзаца 4:
цифры "474 969" заменить цифрами "575 961";
в части абзаца 14:

"623 623" деген цифрлар "630 830" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 250 961 мың теңге;
өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша төлеуді белгілеуге - 23 785 мың теңге;
ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге - 188 019 мың теңге".
3) 12 тармақта:
"2 345 609" деген цифрлар "1 520 975" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) мынадай мазмұндағы 12-1 тармағымен толықтырылсын:
"2011 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға жалпы сомасы 627 655 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері және нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін. Аталған нысаналы трансферттердің сомасын бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады".

цифры "623 623" заменить цифрами "630 830";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"250 961 тысяча тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
23 785 тысяч тенге - на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования;
188 019 тысяч тенге - на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных".
3) в пункте 12:
цифры "2 345 609" заменить цифрами "1 520 975".
4) дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"Учесть в областном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020 в общей сумме 627 655 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата области".

34 992
261
Облыстың білім басқармасы
449 868
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
157 675
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
264 193
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
3 218 542
04
9
261
Облыстың білім басқармасы
599 833
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 128
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17 402
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23 191
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
36 106
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
95 105
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
53 631
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
205 783
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 994
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54 493
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 618 709
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
669 301
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 497 143
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
452 265
05
Денсаулық сақтау
17 377 523,6
1
Кең бейiндi ауруханалар
122 586
05
1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
122 586
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
122 586
2
Халықтың денсаулығын қорғау
385 642
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

34 992
261
Управление образования области
449 868
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
157 675
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
264 193
9
Прочие услуги в области образования
3 218 542
04
9
261
Управление образования области
599 833
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
63 128
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
17 402
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
23 191
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
36 106
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
95 105
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
53 631
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
205 783
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
50 994
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
54 493
271
Управление строительства области
2 618 709
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
669 301
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 497 143
037
Строительство и реконструкция объектов образования
452 265
05
Здравоохранение
17 377 523,6
1
Больницы широкого профиля
122 586
05
1
253
Управление здравоохранения области
122 586
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
122 586
2
Охрана здоровья населения
385 642
253
Управление здравоохранения области

256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
540 316
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
224 237
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
316 079
261
Облыстың білім басқармасы
414 904
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
380 134
037
Әлеуметтік сауықтандыру
34 770
06
2
Әлеуметтiк көмек
90 579
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
90 579
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
90 579
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
369 015
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
354 708
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 253
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 300
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
289 155
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
14 307
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
14 307
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 664 532
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 424 787
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 424 787
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
834 000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
535 681
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
6 367 000
07
1
271
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
628 106
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері

256
Управление координации занятости и социальных программ области
540 316
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
224 237
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
316 079
261
Управление образования области
414 904
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
380 134
037
Социальная реабилитация
34 770
06
2
Социальная помощь
90 579
256
Управление координации занятости и социальных программ области
90 579
003
Социальная поддержка инвалидов
90 579
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
369 015
256
Управление координации занятости и социальных программ области
354 708
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 253
007
Капитальные расходы государственных органов
1 300
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
289 155
265
Управление предпринимательства и промышленности области
14 307
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
14 307
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 664 532
1
Жилищное хозяйство
8 424 787
271
Управление строительства области
8 424 787
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
834 000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
535 681
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 367 000
07
1
271
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
628 106
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020