"Көл авто" жабық базарларында тауарлар сататын тұлғалар үшін бір жолғы талондардың бағасын белгілеу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 366 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 тамызда № 3-1-157 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013.01.24 № 114 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Көл авто» жабық базарларында тауарлар сататын тұлғалар үшін бір жолғы талондардың бағасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау «Ақтөбе қаласы бойынша салық басқармасы» ММ бастығы Б.А.Танабергеновке жүктелсін.

Об установлении стоимости разовых талонов для лиц реализующих товары на крытых рынках "Көл авто"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 июля 2011 года № 366. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 12 августа 2011 года № 3-1-157. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 января 2013 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.01.2013 № 114.
В соответствии cо статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для лиц реализующих товары на крытых рынках «Көл Авто» согласно приложения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на начальника ГУ «Налоговое управление по городу Актобе» Танабергенова Б.А.

3. Шешім ресми жарияланған алғашқы күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының           Ақтөбе қалалық
сессия төрайымы               мәслихатының хатшысы
М. Әбдірахманова                  С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезекті отыз екінші сессиясының
2011 жылғы 22 шілдедегі № 366
шешіміне қосымша
«Көл авто» жабық базарларында тауарлар сататын тұлғалар үшін біржолғы талондар бағасы
р/с № Базардың атауы және мекен жайы Сауда түрі Бір күнгі бәр жолғы талонның бағасы (теңге)

3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии             Секретарь маслихата
маслихата города Актобе              города Актобе
М.Абдрахманова                   С. Шинтасова
Приложение к решению
очередной тридцать второй
сессии маслихата города Актобе
от 22 июля 2011 года № 366
Стоимость разовых талонов для лиц реализующих товары на крытых рынках «Көл авто»
№ п/п Наименование и адрес рынка Виды торговли Стоимость разового талона в день (тенге)