2012 жылдың қаңтарынан бастап наурызына дейінгі кезеңде азаматтарды шақыру учаскесінде тіркеу жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласының әкімінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 27 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 желтоқсанда № 3-1-163 тіркелді. Орындалу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімі аппаратының басшысының 2012 жылғы 2 қазандағы № 05-11/3024 хатымен
Ескерту. Орындалу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімі аппаратының басшысының 2012.10.02 № 05-11/3024 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 «Қазақстан Республикасындағы әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі жөніндегі Ережені бекіту туралы» қаулысы, Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабын орындау үшін қала әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылдың қаңтарынан бастап наурызына дейінгі кезеңде «Ақтөбе қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде тіркеу жылы 17 жасқа толатын 1995 жылы туған еркек жынысты азаматтарды, сонымен қатар бұрын тіркеуден өтпеген, Ақтөбе қаласының аумағында тұрақты немесе уақытша тұратын ересек жастағы азаматтарды тіркеуден өткізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
Тіркеу өткізу шараларын орындауға байланысты шығындар жергілікті бюджет қаржылары есебінен жүзеге асырылсын.
2. Ұсынылсын:
1) Ақтөбе облыстық денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) тіркеу өткізу бойынша іс-шаралар жүргізсін;
2) Ақтөбе қалалық ішкі істер басқармасы (келісім бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді және ұстауды жүзеге асырсын.
3. Селолық округтер әкімдері тіркеуді өткізу мерзімінде әскер жасына дейінгілерді хабарлауды ұймдастырсын және олардың «Ақтөбе қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне уақытында келуін қамтамасыз етсін.
4. «Ақтөбе қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы азаматтардың шақыру учаскесіне тіркелуін ұйымшылдықпен жүргізуді қамтамасыз ету жөнінде шаралар қабылдасын. Тіркеу қортындысы туралы 2012 жылдың 11 сәуірінде қала әкіміне хабарласын.

Об организации и обеспечении проведения приписки граждан к призывному участку в период с января по март 2012 года
Решение акима города Актобе Актюбинской области от 29 ноября 2011 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 декабря 2011 года № 3-1-163. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима города Актобе Актюбинской области от 2 октября 2012 года № 05-11/3024)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима города Актобе Актюбинской области от 02.10.2012 № 05-11/3024).
Во исполнение статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким города РЕШИЛ:
1. В период с января по март 2012 года организовать и обеспечить проведение приписки к призывному участку государственного учреждения «Управление по делам обороны города Актобе» граждан 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется 17 лет, а также граждан старших возрастов, не прошедших ранее приписку, проживающих постоянно или временно на территории города Актобе.
Расходы, связанные с выполнением мероприятий, по проведению приписки, осуществляются за счет средств местного бюджета.
2. Рекомендовать:
1) государственному управлению «Управление здравоохранения Актюбинской области (по согласованию) провести мероприятия по приписке;
2) управлению внутренних дел города Актобе (по согласованию) осуществлять розыск и задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
3. Акимам сельских округов в период проведения приписки организовать оповещение допризывников и обеспечить их своевременное прибытие на призывной участок государственного учреждения «Управление по делам обороны города Актобе».
4. Начальнику государственного учреждения «Управление по делам обороны города Актобе» принять меры по обеспечению организованного проведения приписки граждан к призывному участку. О результатах приписки информировать акима города к 11 апреля 2012 года.

5. Қала әкімінің 2010 жылғы 6 желтоқсандағы № 17 «1994 жылы туған азаматтарды «Ақтөбе қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде тіркеуді өткізу туралы» шешімінің (2010 жылғы 13 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3-1-146 болып тіркелген, 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 153 «Актюбинский вестник» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.М. Қалдығұловаға және «Ақтөбе қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы А.Ж. Сәрсенбиновке жүктелсін.
7. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                Н. Әбдібеков

5. Решение акима города от 6 декабря 2010 № 17 «О проведении приписки на призывном участке государственного учреждения «Управление по делам обороны города Актобе» граждан 1994 года рождения» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-146 от 13 декабря 2010 года, опубликованное в газете «Ақтөбе» и «Актюбинский вестник» № 153 от 21 декабря 2010 года) признать утратившим силу.
6. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Калдыгулову С.М. и начальника государственного учреждения «Управление по делам обороны города Актобе» Сарсенбинова А.Ж.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города                                Н. Абдибеков