Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 154 "2011-2013 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы № 176 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 сәуірде № 3-4-110 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 05-11/197 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012.02.07 № 05-11/197 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 154 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-107 тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда № 2 "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған), "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 154 "2011-2013 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 16 ақпандағы № 168 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-108 тіркелген, 2011 жылғы 2, 17 наурызда "Жем-Сағыз" газетінің № 9-10, 11-12 жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"2 109 887" деген сандар "2 189 089" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
"691 952" деген сандар "771 154" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"2 266 960,2" деген сандар "2 346 162,2" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті)
"-190 554" деген сандар "-183 427,1" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)
"190 554" деген сандар "183 427,1" деген сандармен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 154 "О бюджете Байганинского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 28 марта 2011 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 апреля 2011 года № 3-4-110. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 февраля 2012 года № 05-11/197.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.02.2012 № 05-11/197.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Байганинского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 154 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-4-107, опубликованное 13 января 2011 года в газете № 2 "Жем-Сагыз"), решение районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2011 года № 154 "О бюджете Байганинского района на 2011-2013 годы"" от 16 февраля 2011 года № 168 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-4-108, опубликованное 2, 17 марта 2011 года в газете № 9-10, 11-12 "Жем-Сагыз"), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры "2 109 887" заменить цифрами "2 189 089";
в том числе
поступление трансфертов
цифры "691 952" заменить цифрами "771 154";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 266 960,2" заменить цифрами "2 346 162,2";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит)
цифры "-190 554" заменить цифрами "-183 427,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
(использование профицита)
цифры "190 554" заменить цифрами "183 427,1".