Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 ақпандағы № 49 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылдың 5 наурызда № 3-5-127 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 22 шілдедегі № 165 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2011.07.22 № 165 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 1149 «Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Жарлығына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына сәйкес Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауданның аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Ырғыз ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Селолық округ әкімдері белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                  М.ДУАНБЕКОВ
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 28 ақпандағы
№ 49 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Президентігіне кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар тізбесі
№ р/с Мекен-жай
1.
Ырғыз селосы:
«Казпошта» мекемесі ғимараты, қалқан-стенд
«Жолжан» базары ғимараты, қалқан-стенд
2.
Ырғыз селолық округі:
Ақши аулы, ауылдық клуб ғимараты – қалқан
Қалыбай аулы, ауылдық клуб ғимараты - қалқан
Қалалыкөл аулы, Қалалыкөл негізгі мектебі жанындағы кіші орталық - қалқан
3.
Аманкөл селолық округі:
Құтикөл аулы, Құтикөл ауылдық клуб ғимараты – қалқан
Аманкөл аулы, Аманкөл ауылдық клуб ғимараты - қалқан
Жарма аулы, Нарқызыл негізгі мектебі жанындағы кіші орталық - қалқан
4.
Қызылжар селолық округі:
Құрлыс аулы: «Мәні» мәдениет үйі ғимараты - қалқан-стенд
Жаныс би аулы: «Гүлдер» балабақшасы ғимараты қалқан
Шеңбертал аулы: «Шаттық» балабақшасы ғимараты қалқан
5.
Құмтоғай селолық округі:
Құмтоғай аулы, Құмтоғай ауылдық клуб ғимараты - қалқан-стенд
Қарасай аулы, Қарасай ауылдық клуб ғимараты – қалқан
Қарақұдық аулы, Қарақұдық негізгі мектебі жанындағы кіші орталық - қалқан
6.
Нұра селолық округі:
Нұра аулы, ауылдық клуб ғимараты - қалқан
Мамыр аулы, ауылдық клуб ғимараты – қалқан
Дүкен аулы, Дүкен негізгі мектебі жанындағы кіші орталық – қалқан
Белшер аулы, ауылдық клуб ғимараты - қалқан
7.
Тәуіп селолық округі:
Құйлыс аулы, ауылдық клуб ғимараты – қалқан
Қаракөл аулы, медициналық пункт ғимараты - қалқан
8.
Жайсаңбай селолық округі:
Жайсаңбай аулы, Жайсаңбай ауылдық клуб ғимараты - қалқан

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 28 февраля 2011 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 марта 2011 года № 3-5-127. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 22 июля 2011 года № 165
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 22.07.2011 № 165.
Согласно пункту 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», Указа Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года № 1149 «О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан» и статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Иргизского района согласно приложения.
2. Акимам сельских округов оснастить указанные места стендами, щитами, тумбами.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                      М.ДУАНБЕКОВ
Приложение к постановлению
акимата Иргизского района № 49
от 28 февраля 2011 года
ПЕРЕЧЕНЬ
мест для размещения агитационных печатных материалов
для кандидатов в Президента Республики Казахстан
№ п/п Местонахождение объекта
1.
село Иргиз:
Здание «Казпочты» - щит-стенд
Здание базара «Жолжан» - щит-стенд
2.
Иргизский сельский округ:
аул Акши, здание сельского клуба - щит
аул Калыбай, здание сельского клуба – щит
аул Калалыколь, здание миницентра Калалыкольской основной школы - щит
3.
Аманкольский сельский округ:
аул Кутиколь, здание сельского клуба – щит
аул Аманколь, здание сельского клуба – щит
аул Жарма, здание миницентра Наркызыльской основной школы - щит
4.
Кызылжарский сельский округ:
аул Курлыс, здание Дома культуры «Мани» - щит-стенд
аул Жаныс би, здание детского сада «Гулдер» - щит
аул Шенбертал, здание детского сада «Шаттык» - щит
5.
Кумтогайский сельский округ:
аул Кумтогай, здание сельского клуба – щит-стенд
аул Карасай, здание сельского клуба – щит
аул Каракудук, здание миницентра Каракудукской основной школы- щит
6.
Нуринский сельский округ:
аул Нура, здание сельского клуба – щит
аул Мамыр, здание сельского клуба - щит
аул Дукен, здание миницентра Дукенской основной школы – щит
аул Белшер, здание сельского клуба - щит
7.
Таупский сельский округ:
Аул Куйлыс, здание сельского клуба- щит
Аул Караколь, здание медицинского пункта- щит
8.
Жайсанбайский сельский округ:
аул Жайсанбай, здание сельского клуба - щит