Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" № 92 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 194 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 қыркүйекте № 3-5-141 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы № 84 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2012.05.28 № 84 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» № 148 Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 27 маусымдағы «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 444-IV Заңына сәйкес Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ырғыз ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 92 «Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы» қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 13 мамырда № 3-5-133 болып тіркелген, аудандық «Ырғыз» газетінің № 30 санында 2011 жылдың 7 маусымында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қаулының 1 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Шахинге жүктелсін.
3. Осы қаулы олар алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М.ДУАНБЕКОВ

О внесении изменении в постановление районного акимата "Об организации социальных рабочих мест" № 92 от 29 апреля 2011 года
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 5 сентября 2011 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 сентября 2011 года № 3-5-141. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 28 мая 2012 года № 84
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 28.05.2012 № 84.
В соответствии статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлений и самоуправлении в Республике Казахстан», Закона Республики Казахстан от 27 июня 2011 года № 444-IV «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам занятости и социальной защиты населения» акимат Иргизского районаПОСТАНОВИЛ:
1. Внести в постановление акимата Иргизского района от 29 апреля 2011 года № 92 «Об организации социальных рабочих мест» (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за № 3-5-133, опубликовано в районной газете «Ырғыз» от 7 июня 2011 года за № 30) следующее изменение:
Пункт 1 постановления исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шахину А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после их первого официального опубликования.
Аким района                                М.ДУАНБЕКОВ