Ырғыз ауылдық округінің Ырғыз, Қалыбай, Қалалыкөл ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 49 шешімі. Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 шілдеде № 3-5-135 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтініндегі "селолық", "селоларының" "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылдарының", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің 21.09.2016 № 122 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4-тармақшасына және Ырғыз ауылдық округі, Ырғыз, Қалыбай, Қалалыкөл ауылдарының тұрғындары жиналыстарының хаттамаларына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ырғыз ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне төмендегідей атаулар берілсін:
1) Ырғыз ауылының көшелеріне:
Әмірхан Барысбаев көшесі;
Мырзағали Төлегенов көшесі;
Қияс Сәрсенбаев көшесі;
Бәймен Алманов көшесі;
Ұзақбай Құлымбетов көшесі;
Әлішбек Шахин көшесі;
Лайық Шоқпаров көшесі;
Жансен Кереев көшесі;
Симақ Еңсегенов көшесі;
Жамбыл Жабаев көшесі;
Дінмұхамед Қонаев көшесі;
Әліби Жанкелдин көшесі;
Темірбек Жургенов көшесі;
Телжан Шонанов көшесі;
Аманкелді Иманов көшесі;
Нұрқасым Бердіқұлов көшесі;
Өтеу Құдайбергенов көшесі;
Мұхамеджан Қарабаев көшесі;
Тел Жаманмұрынов көшесі;
Өтебай Қанахин көшесі;
Ыбырай Алтынсарин көшесі;
Қойыртбаев көшесі;
Абай Құнанбаев көшесі.
2) Қалыбай ауылының көшелеріне:
Мейірхан Жүсіпов көшесі;
Ағытай Қойлыбаев көшесі;
Қозыбақ Жанпейсов көшесі;
Бимұрат Қоқашев көшесі.
2. Қалалыкөл ауылының көшелеріне:
Достық көшесі;
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 20 жыл көшесі атаулары берілсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз ауылдық округінің әкімі: Н. ҚЫЗБЕРГЕНОВ

О наименовании улиц села Иргиз, Калыбай, Калалыкол Иргизского сельского округа
Решение акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 30 июня 2011 года № 49. Зарегистрировано Управлением юстиции Иргизского района Актюбинской области 27 июля 2011 года № 3-5-135
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық", "селоларының", "селосының" заменены словами "ауылдық", "ауылдарының" "ауылының", текст на русском языке не меняется решением акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 21.09.2016 № 122 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" и основании протоколов собрании жителей села Иргиз, Калыбай, Калалыколь Иргизского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить нижеследующие названия улицам населенных пунктов Иргизского сельского округа:
1) улицам села Иргиз:
улица Амирхана Барысбаева;
улица Мырзагали Толегенова;
улица Кияса Сарсенбаева;
улица Баймена Алманова;
улица Узакбая Кулымбетова;
улица Алишбека Шахина;
улица Лайыка Шокпарова;
улица Жансена Кереева;
улица Симака Енсегенова;
улица Жамбыла Жабаева;
улица Динмухамеда Кунаева;
улица Алиби Жанкелдина;
улица Темирбека Жургенова;
улица лица Телжана Шонанова;
улица Аманкелди Иманова;
улица Нуркасыма Бердикулова;
улица Отеу Кудайбергенова;
улица Мухамеджана Карабаева;
улица Тель Жаманмурунова;
улица Утебая Канахина;
улица Ибрая Алтынсарина;
улица Койыртбаева
улица Абая Кунанбаева;
2) улицам села Калыбай:
улица Мирхана Жусипова;
улица Агытая Койлыбаева;
улица Козыбака Жанпейсова;
улица Бимурата Кокашева.
3) улицам села Калалыколь:
улица Достық;
улица Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл.
2. Настоящее решение вступает в силу по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Иргизского сельского округа: Н. Кызбергенов