Калиновка ауылының көшелерінің атаулары туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бегалы ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 8 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 3-7-121 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, тақырыбында және мәтіні бойынша "селосының", "селолық" сөздері "ауылының", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бегалы ауылдық округі әкімінің 21.12.2017 № 21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Бегалы ауылдық округінің тұрғындары конференциясының 2011 жылғы 31 мамырдағы № 1 хаттамасы негізінде, Қобда ауданы Бегалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бегалы ауылдық округі әкімінің 21.12.2017 № 21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Калиновка аулының төмендегі көшелеріне атау берілсін:
1) Николай Терещенко көшесі;
2) Михайл Кошелев көшесі;
3) Қазақстан көшесі;
4) Амангелді Қосжанов көшесі;
5) Юрий Гагарин көшесі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Ю. Утянов

О наименовании улиц села Калиновка
Решение акима Бегалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 14 июля 2011 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 9 августа 2011 года № 3-7-121
Сноска. В реквизитах, заголовке и по тексту решения на казахском языке слова "селосының", "селолық" заменены словами "ауылының", "ауылдық", текст на русском языке не меняется решением акима Бегалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 21.12.2017 № 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей Бегалинского сельского округа от 31 мая 2011 года № 1, аким Бегалинского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Бегалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 21.12.2017 № 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования следующим улицам села Калиновка:
1) улица Николай Терещенко;
2) улица Михаила Кошелева;
3) улица Казахстана;
4) улица Амангелды Кусжанова;
5) улица Юрий Гагарина.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ю. Утянов