Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 199 "2011-2013 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы № 257 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 қарашада № 3-8-140 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 наурыздағы № 28 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012.03.14 № 28 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 12 қазандағы № 413 "Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 199 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-122, 2011 жылғы 3 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінің № 6-7 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 244 838,9" деген цифрлар "3 257 022,3" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"388 820" деген цифрлар "385 235" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"10 810" деген цифрлар "12 595" деген цифрлармен ауыстырылсын;
капиталмен операциядан кірістер
"6 200" деген цифрлар "8 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферт түсімдері бойынша
"2 839 008,9" деген цифрлар "2 851 192,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 297 448" деген цифрлар "3 309 631,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"29 139" деген цифрлар "40 762,4" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"31 157"деген цифрлар "42 780,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет дефициті
"- 81 748,1" деген цифрлар "- 93 371,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет дефицитін қаржыландыру
"81 748,1" деген цифрлар "93 371,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 199 "О бюджете Мартукского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 25 октября 2011 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 ноября 2011 года № 3-8-140. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 14 марта 2012 года № 28.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 14.03.2012 № 28.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решением областного маслихата от 12 октября 2011 года № 413 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Мартукского района на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 199 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-122, опубликованное 3 февраля 2011 года в газете "Мәртөк тынысы" № 6-7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 244 838,9" заменить цифрами "3 257 022,3", в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "388 820 " заменить цифрами "385 235";
неналоговым поступлениям
цифры "10 810" заменить цифрами "12 595";
доходы от операций с капиталом
цифры "6 200" заменить цифрами "8 000";
поступлениям трансфертов
цифры "2 839 008,9" заменить цифрами "2 851 192,3";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 297 448" заменить цифрами "3 309 631,4";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "29 139" заменить цифрами "40 762,4", в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "31 157" заменить цифрами "42 780,4";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "- 81 748,1" заменить цифрами "- 93 371,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "81 748,1" заменить цифрами "93 371,5";

77 694,4
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
141 908,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
96 518,3
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
96 518,3
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
45 390,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 007,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
6 804,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
174,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14 062,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 426,0
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
12 917,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
146 767,9
2
Әлеуметтiк көмек
132 828,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14 222,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14 222,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118 606,9
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
25 635,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 572,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 498,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60 963,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
182,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 828,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 512,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6 416,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 939,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 939,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

77 694,4
9
Прочие услуги в области образования
141 908,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
96 518,3
037
Строительство и реконструкция объектов образования
96 518,3
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
45 390,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 007,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6 804,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
174,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 062,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 426,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
12 917,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
146 767,9
2
Социальная помощь
132 828,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14 222,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 222,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118 606,9
002
Программа занятости
25 635,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 572,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 498,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60 963,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
182,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 828,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 512,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости
6 416,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 939,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 939,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения