Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 214 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 3 мамырдағы № 250 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылы 13 мамырда № 3-9-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 290 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2011.12.21 № 290 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 2) және 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихатының 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 386 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-135 тіркелген, 2011 жылғы 24 қаңтардағы «Мұғалжар» газетінің № 4 санында, 2011 жылғы 2 ақпандағы № 5 санында, 2011 жылғы 9 ақпандағы № 6 санында, 2011 жылғы 16 ақпандағы № 7 санында жарияланған) аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 214 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер:
«8 667 057» деген саны «9 054 324,6» деген санына өзгертілсін,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша «1 022 277» деген саны «1 199 544,6» деген
санына өзгертілсін;
2) тармақшасында:
шығындар:
«8 858 858» деген саны «9 246 125,6» деген санына өзгертілсін;
8 тармақта
1 абзацтың бөлігінде:
«23 898» деген саны «23 664» деген санына өзгертілсін
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
ҰОС мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлемі 331,6 мың теңге;
9 тармақта
1 абзацтың бөлігінде:
«32 352» деген саны «34 522» деген санына өзгертілсін
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
мәдениет мекемесіне ғимарат сатып алуға - 25 000 мың теңге;
Мұғалжар ауданындағы Қандыағаш қаласында әкімдік ғимаратын салуға- 100 000 мың теңге;
Мұғалжар ауданындағы Қандыағаш қаласында әкімшілік ғимаратын салуға - 50 000 мың теңге.
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 214 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 3 мая 2011 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 мая 2011 года № 3-9-144. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21 декабря 2011 года № 290
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 21.12.2011 № 290.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктами 2) и 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решение областного маслихата от 13 апреля 2011 года № 386 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы»» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 214 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-135, опубликованное в газете «Мугалжар» от 24 января 2011 года за № 4, от 2 февраля 2011 года за № 5, от 9 февраля 2011 года за № 6, от 16 февраля 2011 года за № 7) следующие изменения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы:
цифры «8 667 057» заменить цифрами «9 054 324,6»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 022 277» заменить цифрами «1 199 544,6»;
в подпункте 2)
затраты:
цифры «8 858 858» заменить цифрами «9 246 125,6»;
в пункте 8
в части абзаца 1:
цифры «23 898» заменить цифрами «23 664»
и дополнить абзацем следующего содержания:
на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам ВОВ - 331,6 тысяч тенге;
в пункте 9
в части абзаца 1:
цифры «32 352» заменить цифрами «34 522»
и дополнить абзацами следующего содержания:
на приобретение зданий для учреждений культуры - 25 000 тысяч тенге;
на строительство здания акимата в городе Кандыагаш Мугалжарского района - 100 000 тысяч тенге;
на строительство административного здания в городе Кандыагаш Мугалжарского района - 50 000 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің іске асырылуын және орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Аққұлға жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                  Аудандық мәслихат
сессия төрағасы                         хатшысы
С.Мамитов                          С.Салықбаев
Аудандық мәслихаттың

2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложений 1 и 5 к настоящему решению.
3. Контроль за реализацией и выполнением данного решения возложить на заместителя акима района Аккул Н.Б.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
С.Мамитов                          С.Салыкбаев
Приложение № 1
к решению районного маслихата

4 200,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 200,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 100,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 100,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
51 460,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
40 460,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
39 460,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілді дамыту
1 000,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 000,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
10 000,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 000,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
16 069,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9 397,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 397,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6 672,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 172,0
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
500,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
355 475,5
1
Ауыл шаруашылығы
25 455,5
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
3 171,5
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3 171,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4 500,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
4 500,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17 784,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 484,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
800,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 500,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

4 200,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4 200,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 100,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 100,0
3
Информационное пространство
51 460,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
40 460,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
39 460,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 000,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 000,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
10 000,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 000,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространство
16 069,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9 397,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 397,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6 672,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 172,0
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
500,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
355 475,5
1
Сельское хозяйство
25 455,5
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
3 171,5
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
3 171,5
466
Отдел строительства района (города областного значения)
4 500,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
4 500,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17 784,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 484,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
800,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 500,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения