Кеңестуы ауылдық округінің құрамды бөліктерін атау туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Кеңестуы ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 24 шешімі. Ақтөбе облысы Темір аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 ақпанда № 3-10-157 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөздері "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Кеңестуы ауылдық округі әкімінің 13.07.2016 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін -өзі басқару туралы" Заңының 35 бабын және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4 тармақшасына, Кеңестуы ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып, әкімі ШЕШІМ ETTI:
1. Кеңестуы ауылдық округінің құрамды бөліктеріне (қыстауларына) келесі атаулар берілсін:
1) Қызылқұдық;
2) Құлекен;
3) Төс;
4) Қарабұлақ;
5) Орта Қарағанды;
6) Бас Қарағанды;
7) Көкбұлақ;
8) Серек.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кеңестуы ауылдық округінің әкімі: С. Тұранов

О наименовании составных частей Кенестуского сельского округа
Решение акима Кенестуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 28 декабря 2011 года № 24. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 3 февраля 2012 года № 3-10-157
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық" заменены словами "ауылдық" решением акима Кенестуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 13.07.2016 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики "Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учетом мнения населения, аким РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования составным частям (зимовкам) Кенестуского сельского округа:
1) Қызылқұдык;
2) Құлекен;
3) Төс;
4) Қарабұлақ;
5) Орта Қарағанды;
6) Бас Қарғанды;
7) Көкбұлақ;
8) Серек.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Кенестуского сельского округа: С. Туранов