Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 наурыздағы N 67 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 08 сәуірде N 2-3-93 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы N 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2012.03.27 N 85 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 8-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 19-бабының 3-тармағына, 20-бабының 1-тармағына, 23-бабының 1-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылдың 03 наурыздағы N 1163 "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылдың 03 наурыздағы "Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылдың 03 наурыздағы N 1163 Жарлығын іске асыру туралы" N 250 Қаулысы негізінде, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Текелі қаласы және Рудничный кентінде Қарабұлақ ауданы, Строительная көшесі,13 мекен жайындағы шақыру учаскесіне "Алматы облысы Ескелді ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру бойынша шаралар ұйымдастырылсын және қамтамасыз етсін.
2. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін әскерге шақыруды өткізу кезеңіне қалалық шақыру комиссиясы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыру тәртібі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Текелі қаласында және Рудничный кентінде 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды Қарулы Күштер қатарына шақыру кезеңінде шақыру учаскелеріне шақырылғаны туралы хабардар ету және олардың келуін ұйымдастырсын.

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 30 марта 2011 года N 67. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 08 апреля 2011 года N 2-3-93. Утратило силу - Постановлением акимата города Текели Алматинской области от 27 марта 2012 года N 85
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Текели Алматинской области от 27.03.2012 N 85.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 19, пунктом 1 статьи 20, пунктом 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе" и Указом Президента Республики Казахстан от 03 марта 2011 года N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне и октябре-декабре 2011 года", на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года N 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года N 1163", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В городе Текели и поселке Рудничный организовать и обеспечить очередной призыв в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской  службы по призыву, через призывной участок государственного учреждения "Отдел по делам обороны Ескельдинского района Алматинской области", расположенного по адресу: поселок Карабулак, улица Строительная,13.
2. Для проведения призыва граждан на воинскую службу создать городскую призывную комиссию согласно приложения 1.
3. Утвердить порядки призыва граждан на воинскую службу согласно приложения 2.
4. В городе Текели и поселке Рудничный в период призыва в ряды Вооруженных Сил в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года организовать оповещение и доставку граждан на призывной участок.

5. Текелі қалалық ішкі істер бөлімінің бастығы Сәкен Әубәкірұлы Раимбеков (келісім бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді және ұстауды өз құзыреті шегінде жүзеге асыруды, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарына шақырылғандарды шақыру және жөнелту кезеңінде шақыру учаскелерінде қоғамдық тәртіпті сақтау бойынша жұмысты ұйымдастырсын.
6. Текелі қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі "2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" N 79 (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2010 жылдың 27 сәуірдегі 2-3-78 нөмірімен нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылы 7 мамырда "Текелі тынысы" газетінің 6 нөмірінде жарияланған) қаулысының орындалуына байланысты күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау Текелі қаласы әкімінің орынбасары Гүлмира Баяхметқызы Маупашеваға жүктелсін.
8. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі                     С. Бескемпіров
КЕЛІСІЛДІ:
Ескелді ауданының қорғаныс
істері бойынша бөлімнің бастығы            Асан Уахитұлы Қанағатов
30 наурыз 2011 жыл
"Текелі қаласының қалалық
ауруханасы" мемлекеттік қазынашылық
кәсіпорнының бас дәрігері                  Толеуханова Ляйля Омархановна
30 наурыз 2011 жыл
Қалалық ішкі істер
бөлімінің бастығы                          Раимбеков Сәкен Әубәкірұлы
30 наурыз 2011 жыл
Текелі қаласы әкімдігінің
30 наурыздағы 2011 жылғы N 67
"Қазақстан Республикасының азаматтарын
2011 жылдың сәуір-маусым және
қазан-желтоқсан айларында кезекті
мерзімді әскери қызметке
шақыру туралы" қаулысына
1-қосымша
Қалалық шақыру комиссиясының құрамы:
Асан Уахитұлы Қанағатов - Ескелді ауданының қорғаныс істері бойынша бөлімнің бастығы, шақыру комиссиясының төрағасы;
Гүлмира Баяхметқызы Маупашева - Текелі қаласы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасының орынбасары;
Қалалық шақыру комиссиясының мүшелері:
Ғалымжан Қуанышбекұлы Айбасов - Қалалық ішкі істер бөлімі бастығының орынбасары;
Евгений Валентинович Кан - "Текелі қаласының қалалық ауруханасы" мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының хирургия бөлімінің меңгерушісі, медициналық комиссиясының төрағасы;
Майгүл Иркашевна Тен - "Текелі қаласының қалалық ауруханасы" мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының медбикесі, қалалық шақыру комиссиясының хатшысы.
Текелі қаласы әкімдігінің
30 наурыздағы 2011 жылғы N 67
"Қазақстан Республикасының азаматтарын
2011 жылдың сәуір-маусым және
қазан-желтоқсан айларында кезекті
мерзімді әскери қызметке
шақыру туралы" қаулысына
2-қосымша
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу кестесі
N р/р
Жібері-
летін
орны
Барлығы
Жіберу күндері
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
01
02
05
06
07
08
09
12
13
14
15
16
19
20
21
1
Текелі
қаласы

5. Начальнику Текелийского городского отдела внутренних дел Раимбеков Сакен Аубакирович (по согласованию) в пределах своих полномочий организовать поиск и доставку граждан уклоняющихся от исполнения воинских обязанностей, организовать работу по охране общественного порядка на призывной участок в период призыва и отправки призванных в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан.
6. Постановление акимата города Текели от 01 апреля 2010 года  N 79 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва  граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года", (зарегистрировано в Управлении юстиции города Текели 27 апреля 2010 года за номером 2-3-78 в государственном реестре нормативных правовых актов, опубликованного в городской газете "Текелі тынысы"за номером 6 от 7 мая 2010 года) считать как утратившим силу в связи с исполнением.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Текели Маупашеву Гульмиру Баяхметовну.
8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели                         С. Бескемпиров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела по делам
обороны Ескельдинского района              Канагатов Асан Уахитулы
30 марта 2011 года
Главный врач государственного
казенного предприятия "Городская
больница г. Текели"                        Толеуханова Лейла Омархановна
30 марта 2011 года
Начальник городского
отдела внутренних дел                      Раимбеков Сакен Аубакирович
30 марта 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата города
Текели от 30 марта 2011 года N 67
"Об очередном призыве граждан
Республики Казахстан на срочную
воинскую службу в апреле-июне
и октябре-декабре 2011 года"
Состав городской призывной комиссии:
Канагатов Асан Уахитулы - Начальник отдела по делам обороны Ескельдинского района, председатель городской призывной комиссии;
Маупашева Гульмира Баяхметовна - Заместитель акима города Текели заместитель председателя;
Члены городской призывной комиссии:
Айбасов Галымжан Куанышбекулы - Заместитель начальника городского отдела внутренних дел;
Кан Евгений Валентинович - Заведующий хирургическим отделением государственного казенного предприятия "Городская больница г. Текели", председатель медицинской комиссии;
Тен Майгуль Иркашевна - Медицинская сестра государственного казенного предприятия "Городская больница г. Текели", секретарь городской призывной комиссии.
Приложение 2
к постановлению акимата города
Текели от 30 марта 2011 года N 67
"Об очередном призыве граждан
Республики Казахстан на срочную
воинскую службу в апреле-июне
и октябре-декабре 2011 года"
График проведения призыва граждан на воинскую службу
N п/п
Место
отправки
Всего
Дни отправки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
01
02
05
06
07
08
09
12
13
14
15
16
19
20
21
1
город
Текели