Жанама ауылдық округіндегі Жанама ауылындағы атаусыз көшелерге ат қою туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Жанама ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 26 тамыздағы N 14 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 23 қыркүйекте N 2-5-157 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық қоғамдық ономастика кеңесінің келісімі және Жанама ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Жанама ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жанама ауылдық округіндегі Жанама ауылындағы атаусыз көшелерге төмендегідей көше атаулары қойылсын: бірінші көшеге Абай Құнанбаев, екінші көшеге Жамбыл Жабаев, үшінші көшеге Дінмұхамед Қонаев, төртінші көшеге Ілияс Жансүгіров, бесінші көшеге Бауыржан Момышұлы, алтыншы көшеге Қаныш Сатпаев, жетінші көшеге Әлия Молдағұлова, сегізінші көшеге Мәншүк Мәметова.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Жанама ауылдық округінің бас маманы Гүлсім Аманкельдықызы Башаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жанама ауылдық
округінің әкімі                            Қ. Мухаметкалиев

О присвоении наименований улицам без названий в селе Жанама Жанаминского сельского округа
Решение акима Жанаминского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 26 августа 2011 года N 14. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 23 сентября 2011 года N 2-5-157
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, по согласованию общественной комиссии по ономастике Алакольского района и с учетом мнения жителей села Жанама, Аким Жанаминского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам без названий в селе Жанама Жанаминского сельского округа следующие наименования: первой улице Абая Кунанбаева, второй улице Жамбыла Жабаева, третьей улице Динмухамеда Конаева, четвертой улице Ильяса Жансугурова, пятой улице Бауыржана Момышулы, шестой улице Каныша Сатпаева, седьмой улице Алии Молдагуловой, восьмой улице Маншук Маметовой.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Жанаминского сельского округа Башаевой Гульсум Амангельдиновне.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанаминского
сельского округа                           К. Мухаметкалиев