Қаракемер селолық округіндегі Сатай селосындағы жаңа көшелерге ат қою туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Қаракемер селолық округі әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы N 35 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 06 желтоқсанда N 2-8-185 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық ономастика кеңесінің келісімі және Қаракемер селолық округінің тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қаракемер селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қаракемер селолық округіндегі Сатай селосының оңтүстік бағытында орналасқан жаңа көшелерге келесідей көше аттары қойылсын:
бірінші көшеге Медетбек батыр;
екінші көшеге Тілендиев Нұрғиса Атабайұлы;
үшінші көшеге Ататұрік;
төртінші көшеге Қонаев Дінмұхамед Ахметұлы;
бесінші көшеге Бәйдібек Қарашаұлы;
алтыншы көшеге Әйтей Құлманбетұлы;
жетінші көшеге Әжібай Найманбайұлы;
сегізінші көшеге Бауыржан Момышұлы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                А. Байтулаков

О присвоении наименований новых улиц в селе Сатай Каракемерского сельского округа
Решение акима Каракемерского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 17 ноября 2011 года N 35. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 06 декабря 2011 года N 2-8-185
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан" от 8 декабря 1993 года, по согласованию советом комиссии по ономастике Енбекшиказахского района и с учетом мнения жителей Каракемерского сельского округа, аким Каракемерского сельского округа РЕШИЛ:
1.Присвоить новым улицам в южной части села Сатай Каракемерского сельского округа следующие наименования: первой улице Медетбек батыр, второй улице Тлендиев Нургиса Атабайулы, третьей Ататурик, четвертой улице Конаев Динмухамед Ахметулы, пятой улице Байдибек Карашаулы, шестой улице Айтей Кулмамбетулы, седьмой улице Ажибай Найманбайулы, восьмой улице Бауыржан Момышулы.
2.Выполнение и контроль данного решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действия по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского
округа                                     А. Байтулаков