Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 65-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 желтоқсанда N 2-11-108 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 26-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 23.12.2013 № 26-6 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті N 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер - 15265230 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5733677 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 91617 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 384853 мың теңге,
трансферттердің түсімдері - 8769783 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттері – 5217479 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 3552304 мың теңге.
2) Шығындар - 15613045 мың теңге.
3) Таза бюджеттік несиелендіру - 38862 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43686 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2432 мың теңге.
4) Қаржылық активтер мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профициті) - -386677 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 386677 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-3 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.12 N 5-4 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.08 N 7-3 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.06 N 10-3 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 11-3 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 13-3 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 19091 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. Қарасай ауданының 2012 жылға арналған ағымдағы бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Қарасай ауданының 2012 жылға арналған бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5 . Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            А. Богомолов
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай аудандық
экономика, бюджеттік
жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімінің
бастығы                                    Азат Нұрхасенұлы Хамитов
20 желтоқсан 2011 жыл
Қарасай аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Қарасай ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджетін бекіту

О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 65-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 28 декабря 2011 года N 2-11-108. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2013 года № 26-6
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23.12.2013 № 26-6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) Доходы - 15265230 тысячи тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 5733677 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 91617 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 384853 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 8769783 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 5217479 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 3552304 тысяча тенге.
2) Затраты - 15613045 тысячи тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование – 38862 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 43686 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2432 тысячи тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовым активами - 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета - -386677 тысячи тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицит) бюджета – 386677 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Карасайского района Алматинской области от 17.02.2012 N 2-3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 5-4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 08.06.2012 N 7-3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.09.2012 N 10-3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 11-3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 13-3 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карасайского района на 2012 год в сумме 19091 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджета развития на 2012 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложения 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата                        А. Богомолов
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        М. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Карасайского района                        Азат Нурхасенович Хамитов
20 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению маслихата Карасайского
района от 20 декабря 2011 года

387
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені,
сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
10636
18
Жылжымайтын мүлiкке құқығын мемлекеттiк
тiркегенi үшiн алынатын алым
54429
20
Жергiлiктi маңызы бар және елдi
мекендердегi жалпы пайдаланудағы автомобиль
жолдарының бөлу жолағында сыртқы /көрнекi/
жарнамаларды орналастырғаны үшiн төлем
1760
5
Ойын бизнесіне салық
20604
08
Заңдық мәндi iс-әрекеттердi жасағаны және
(немесе) оған уәкiлеттiгi бар мемлекеттiк
органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар
бергені үшін алатын мiндеттi төлемдер
115163
1
Мемлекеттiк баж
115163
02
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа берiлетiн
талап арыздарынан алынатын мемлекеттiк бажды
қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа берiлетiн
талап арыздардан, ерекше талап ету iстерi
арыздарынан, ерекше жүргiзiлетiн iстер
бойынша арыздардан (шағымдардан), сот
бұйрығын шығару туралы өтiнiштерден, атқару
парағының дубликатын беру туралы
шағымдардан, аралық (төрелiк) соттардың
және шетелдiк соттардың шешiмдерiн мәжбүрлеп
орындауға атқару парағын беру туралы
шағымдардың, сот актiлерiнiң атқару
парағының және өзге де құжаттардың
көшiрмелерiн қайта беру туралы шағымдардан
алынады
100855
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал
актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және
азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге,
толықтыруға және қалпына келтiруге
байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi
үшiн мемлекеттiк баж
7183
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына
басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға
құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн,
сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер
енгiзгенi үшiн алынатын мемлекеттiк баж

387
Сбор за государственную регистрацию
транспортных средств, а также их
перерегистрацию
10636
Сбор за государственную регистрацию прав на
недвижимое имущество и сделок с ним
54429
Плата за размещение наружной (визуальной)
рекламы в после отвода автомобильных дорог
общего пользования местного значения и в
населенных пунктах
1760
5
Налог на игорный бизнес
20604
08
Обязательные платежи,взимаемые за совершение
юридически значимых действий и (или) выдачу
документов уполномоченными на то
государственными органами или должностными
лицами
115163
1
Государственная пошлина
115163
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых
в суд исковых заявлений, заявлений особого
искового производства,заявлений (жалоб) по
делам особого производства, заявлений о
вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче
дубликата исполнительного листа, заявлений о
выдаче исполнительных листов на принудительное
исполнение решений третейских (арбитражных)
судов и иностранных судов,заявлений о повторной
выдаче копий судебных актов, исполнительных
листов и иных документов, за исключением
государственной пошлины с подаваемых в суд
исковых заявлений к государственным учреждениям
100855
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния,
а так же за выдачу гражданам справок и
повторных свидетельств о регистрации актов
гражданского состояния и свидетельств в связи
с изменением, дополнением и восстановлением
записей актов гражданского состояния
7183
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а так же за внесение
изменений в эти документы

1268
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды
ауыстыратын құжаттарына Қазақстан
Республикасынан кету және Қазақстан
Республикасына келу құқығына виза бергенi
үшiн алынатын мемлекеттiк баж
189
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу,
Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтау
туралы құжаттарды ресiмдегенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж
1057
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж
4292
10
Жеке және заңды тұлғалар азаматтық,
қызметтiк қарудың аңшылық суық қаруды,
белгi беретiн қаруды, құқықсыз атыс қаруын,
механикалық шашыратқыштарды, көзден жас
ағызатын немесе тiтiркендiретiн заттар
толтырылған аэрозольдi және басқа
құрылғыларды, үрлемелi қуаты 7.5 Дж-дан
аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда
және калибрi 4.5 миллиметрге дейінгiлерiн
қоса алғанда әрбiр бiрлiгін тiркегенi және
қайта тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк
баж
85
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе
сақтау мен алып жүруге тасымалдауға,
Қазақстан Республикасының аумағына алып
келуге және Қазақстан Республикасынан алып
кетуге рұқсат бергенi үшiн мемлекеттiк баж

1268
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на
территорий РК визы к паспортам иностранцев и
лиц без гражданства или заменяющим их
документам на право выезда из Республики
Казахстан и въезда в Республику Казахстан
189
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов о приобретений
гражданство Республики, восстановление
гражданства Республики Казахстан и прекращении
гражданства Республики Казахстан
1057
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
4292
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой единицы
гражданского служебного оружия физических и
юридических лиц (за исключением холодного
охотничьего,сигнального,огнестрельного
бесствольного, механических распылителей,
аэрозольных и других устройств,снаряженных
слезоточивыми или раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной энергией не
более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
85
Государственная пошлина, за выдачу разрешений
на хранение или хранение и
ношение,транспортировку, ввоз на территорию
Республики Казахстан и вывоз из Республики
Казахстан оружия и патронов к нему