Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 57-259 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 18 қарашада N 2-12-181 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 4-32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012.04.11 N 4-32 Шешімімен.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 (2010 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-166 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 7 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 23 ақпандағы N 45-218 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-169 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 наурыздағы N 12 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 24 наурыздағы N 46-221 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 6 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-170 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 17 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 48-230 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 21 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-172 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 6 мамырдағы N 20 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 19 шілдедегі N 52-241 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 27 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-175 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 5 тамыздағы N 33 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2011 жылғы 21 қазандағы N 56-255 "Қаратал аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 42-206 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (2011 жылғы 25 қазандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2-12-180 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 4 қарашадағы N 46 "Қаратал" газетінде жарияланған), шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "О районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 10 ноября 2011 года N 57-259. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 18 ноября 2011 года N 2-12-181. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11 апреля 2012 года N 4-32
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 11.04.2012 N 4-32
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 30 декабря 2010 года за N 2-12-166, опубликовано в газете "Каратал" от 7 января 2011 года N 2), в решение Каратальского районного маслихата от 23 февраля 2011 года N 45-418 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 28 февраля 2011 года за N 2-12-169, опубликовано в газете "Каратал" от 11 марта 2011 года N 12), в решение Каратальского районного маслихата от 24 марта 2011 года N 46-221 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 6 апреля 2011 года за N 2-12-170 опубликовано в газете "Каратал" от 15 апреля 2011 года N 17), в решение Каратальского районного маслихата от 13 апреля 2011 года N 48-230 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 21 апреля 2011 года за N 2-12-172, опубликовано в газете "Каратал" от 6 мая 2011 года N 20), в решение Каратальского районного маслихата от 19 июля 2011 года N 52-241 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 27 июля 2011 года за N 2-12-175, опубликовано в газете "Каратал" от 5 августа 2011 года N 33) ), в решение Каратальского районного маслихата от 21 октября 2011 года N 56-255 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 42-206 "Об районном бюджете Каратальского района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 25 октября 2011 года за N 2-12-180, опубликовано в газете "Каратал" от 4 ноября 2011 года N 46) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "3007775" саны "3024909" санына ауыстырылсын;
"трансферттерден түсетін түсімдер" "2887093" саны "2904227" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "328067" саны "345201" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"мемлекеттік жалпы орта білім мекемелеріне лингофондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға" "11082" саны "10817" санына ауыстырылсын;
"физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға" "12291" саны "12210" санына ауыстырылсын;
"жетім баланы және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері" "8618" саны "8644" санына ауыстырылсын;
"мектеп жасына дейінгі білім беру мекемелеріне" "52880" саны "67903" санына ауыстырылсын;
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту" "11214" саны "13691" санына ауыстырылсын;
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге" "50061" саны "50015" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "3028026" саны "3045160" санына ауыстырылсын.
4 тармақтағы жолдар бойынша:
"2011 жылға арналған аудандық бюджетте білім беру саласына" "362788" саны "379968" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"мемлекеттік жалпы орта білім мекемелеріне лингофондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға" "11082" саны "10817" санына ауыстырылсын;
"физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға" "12291" саны "12210" санына ауыстырылсын;
"жетім баланы және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері" "8618" саны "8644" санына ауыстырылсын;
"мектеп жасына дейінгі білім беру мекемелеріне" "52880" саны "67903" санына ауыстырылсын;
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту" "11214" саны "13691" санына ауыстырылсын;
6 тармақтағы жол бойынша:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге" "50061" саны "50015" санына ауыстырылсын.
7 тармақтағы жолдар бойынша:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "210446" саны "210517" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" "1716889" саны "1734069" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "608645" саны "608474" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "83943" саны "83839" санына ауыстырылсын;
"басқаларға" "34999" саны "35099" санына ауыстырылсын;
"трансферттер" "4163" саны "4221" санына ауыстырылсын.

1) "Доходы" цифру "3007775" заменить на цифру "3024909";
"поступления трансфертов" цифру "2887093" заменить на цифру "2904227", в том числе:
"текущие трансферты" цифру "328067" заменить на цифру "345201", в том числе:
"на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях общего среднего образования" цифру "11082" заменить на цифру "10817";
"на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии" цифру "12291" заменить на цифру "12210";
"на ежемесячную выплату денежных средств опекунам на содержание ребенка сироты и ребенка оставшегося без попечения родителей" цифру "8618" заменить на цифру "8644";
"дошкольным учреждениям образования" цифру "52880" заменить на цифру "67903";
"увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования" цифру "11214" заменить на цифру "13691";
"проведение противоэпизоотических мероприятий" цифру "50061" заменить на цифру "50015";
2) "Затраты" цифру "3028026" заменить на цифру "3045160".
в пункте 4 по строкам:
"в районном бюджете на 2011 год на сферу образования" цифру "362788" заменить на цифру "379968", в том числе:
"на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях общего среднего образования" цифру "11082" заменить на цифру "10817";
"на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии" цифру "12291" заменить на цифру "12210";
"на ежемесячную выплату денежных средств опекунам на содержание ребенка сироты и ребенка оставшегося без попечения родителей" цифру "8618" заменить на цифру "8644";
"дошкольным учреждениям образования" цифру "52880" заменить на цифру "67903";
"увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования" цифру "11214" заменить на цифру "13691".
в пункте 6 по строкам:
"проведение противоэпизоотических мероприятий" цифру "50061" заменить на цифру "50015".
в пункте 7 по строке:
"государственные услуги общего характера" цифру "210446" заменить на цифру "210517";
"образование" цифру "1716889" заменить на цифру "1734069";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "83943" заменить на цифру "83839";
"прочие" цифру "34999" заменить на цифру "35099";
"трансферты" цифру "4163" заменить на цифру "4221".