Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 392 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 06 қаңтарда N 2-13-147 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 305 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 19.09.2017 № 305 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағын басшылыққа алып, кандидаттардың тең құқығын қамтамасыз ету мақсатында, Кербұлақ аудандық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып, Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық үміткерлер үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кенттік және ауылдық округ әкімдері Кербұлақ аудандық сайлау комиссиясымен бірігіп белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Жантілеуов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы Бураханов Жанат Махметұлы
Кербұлақ аудандық әкімдігінің
2011 жылғы "21" желтоқсандағы
"Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орын белгілеу
туралы" № 392 қаулысына
қосымша
Р/с
Сайлау учаскесінің №
Сайлау учаскесі орналасқан ауылдың атауы
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орны
1

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Кербулакского района Алматинской области от 21 декабря 2011 года N 392. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 06 января 2012 года N 2-13-147. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 19 сентября 2017 года № 305
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 19.09.2017 № 305 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и в целях обеспечения равноправия кандидатов, совместно с Кербулакской районной избирательной комиссией, акимат Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложения.
2. Акимам поселковых и сельских округов с Кербулакской районной районной избирательной комиссией оснастить определенные места стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Жантылеуов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
избирательной комиссии Бураханов Жанат Махметович
Приложение
к постановлению Кербулакского
районного акимата от 21 декабря
2011 года N 392 "Об определении
мест размещения агитационных
печатных материалов"
П/н
N
избиратель-
ного
участка
Наименование
населенных
пунктов
Места для размещения
агитационных печатных
материалов, название улиц
1