1995 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімінің 2011 жылғы 28 желтоқсандағы N 12-48 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 13 қаңтарда N 2-14-122 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" № 371 қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке алу, олардың санын анықтау, әскери қызметке жарамдылығын және мамандығын белгілеу, дене даярлығы деңгейін анықтау, әскерге шақырушыларды алдын - ала белгілеу, әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау және әскери оқу орындарына түсу үшін кандидаттарды іріктеу мақсатында аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1995 жылы туылған еркек жынысты және бұрын шақыру учаскесінде тіркеуден өтпеген ер жынысты ересек азаматтарды Ескелді ауданы, Қарабұлақ ауылы, Строителей көшесі, N 13 мекен-жайда орналасқан шақыру учаскесіне "Ескелді ауданының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі арқылы шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қенттік, ауылдық (селолық) округтердің әкімдері және ұйымдардың басшылары Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі белгілеген мерзімде "Алматы облысы, Ескелді ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне шақыру учаскесіне тіркелуге жататын әскер жасына дейінгілердің тізімін берсін.
3. 1994 жылы туылған азаматтарды әскери шақыру учаскелерінде тiркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы 2010 жылғы 15 желтоқсандағы N 12-25 шешiмiнiң (нормативтiк құқықтық актілердің мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2011 жылдың 18 қаңтарында 2-14-103 нөмірімен енгізілген, 2011 жылдың 28 қаңтарында N 4 (59) "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Садықова Әлия Секерғалиқызына жүктелсін.
5. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Өсербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Алматы облысы, Ескелді
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы, подполковник          Қанағатов Асан Уахитұлы

Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к военным призывным участкам
Решение акима Коксуского района Алматинской области от 28 декабря 2011 года N 12-48. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 13 января 2012 года N 2-14-122
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", в целях принятия граждан на воинский учет, определения их количества, определения годности к воинской службе и состояния здоровья, установления общеобразовательного уровня и специальности, определения уровня физической подготовки, предварительного предназначения призывников, отбора кандидатов для подготовки по военно-техническим специальностям и поступления в военно учебные заведения аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1995 года рождения, а также граждан мужского пола ранее не приписанных к призывным участкам через призывной пункт государственное учреждение "Отдел по делам обороны Ескельдинского района Алматинской области", расположенному по адресу: поселок Карабулак, улица Строителей дом 13.
2. Акимам поселковых, сельских округов и руководители организаций в сроки установленные Министерством обороны Республики Казахстан, предоставить в призывной пункт государственное учреждение "Отдел по делам обороны Ескельдинского района Алматинской области" списки допризывников, подлежащих приписке к призывным участкам.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Садыкову Алию Секергалиевну.
4. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Осербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Ескельдинский
районный отдел по делам обороны
Алматинской области,
подполковник"                              Канагатов Асан Уахитович

28 желтоқсан 2011 жыл

28 декабря 2011 года