Райымбек ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 61-302 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Райымбек ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 28 желтоқсанда N 2-15-110 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 сәуірдегі N 12-76 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 08.04.2013 N 12-76 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9–бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы  3 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер – 6516876 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 106395 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15368 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 4859 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 6390254 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 855612 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 1214818 мың теңге;
субвенция – 3893134 мың теңге.
2) Шығындар – 6562661 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 92538 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 100493 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7955 мың теңге.
4) Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо – 0 теңге.
5) Тапшылық (профицит) – -138323 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 138323 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 100493 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 7973 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 45803 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-11 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.13 N 3-21 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.11 N 5-32 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.05 N 7-46 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.05 N 8-50 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 9-57 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

О районном бюджете Райымбекского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 61-302. Зарегистрировано Управлением юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области 28 декабря 2011 года N 2-15-110. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 08 апреля 2013 года N 12-76
Сноска. Утратило силу решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 08.04.2013 N 12-76.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в ниже следующих объемах:
1) Доходы – 6516876 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 106395 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 15368 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 4859 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6390254 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты - 855612 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие - 1214818 тысяч тенге;
субвенции - 3893134 тысяч тенге.
2) Затраты – 6562661 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование - 92538 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 100493 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7955 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) - -138323 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) – 138323 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 100493 тысяч тенге;
погашение займов – 7973 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45803 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата  Райымбекского района Алматинской области от 17.02.2012 N 2-11 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.04.2012 N 3-21 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.06.2012 N 5-32 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.09.2012 N 7-46 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.11.2012 N 8-50 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 9-57 (вводится в действие с 01.01.2012).

2. Аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның 2012 жылға арналған төтенше резерві - 1995 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       С. Кенетаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ. Әбек
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:                       Муса Кенжебаев
20 желтоқсан 2011 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті

2. Утвердить чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 1995 тысяч тенге для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ развития на 2012 год согласно приложению 4.
4.Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета на 2012 год согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в силу с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С. Кенетаева
Секретарь районного
маслихата                                  У. Абек
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
20 декабря 2011 года
Приложение N 1
к решению маслихата Райымбекского
района от 20 декабря 2011 года