Райымбек ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 61-301 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Райымбек ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 16 қаңтарда N 2-15-111 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 қарашадағы N 8-51 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2012.11.05 N 8-51 Шешімімен.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4–тармағына және Райымбек ауданы әкімінің 2011 жылғы 08 желтоқсандағы N 01-15/1377 ұсынысына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ  ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, экономикалық реформа, әлеуметтік даму, бюджет, өнеркәсіп, құрылыс, байланыс, коммуникация, энергетика, отын ресурстары және ауыл шаруашылығы, жер қатынастарын реттеу, қоршаған ортаны қорғау, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       С. Кенетаева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ұ. Әбек
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының "Экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мұса Кенжебаев
20 желтоқсан 2011 жыл

Об установлении специалистам Райымбекского района работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта ежемесячной надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 61-301. Зарегистрировано Управлением юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области 16 января 2012 года N 2-15-111. Утратило силу - Решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 05 ноября 2012 года N 8-51
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Райымбекского района Алматинской области от 05.11.2012 N 8-51.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и представления Акима Райымбекского района N 01-15/1377 от 08 декабря 2011 года, Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта работающим в сельских населенных пунктах Райымбекского района установить ежемесячной надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, экономической реформе, социальному развитию, бюджету, производству, строительству, связи, коммуникации, энергетике, топливным ресурсам, сельскому хозяйству, регулированию земельных отношений, защите окружающей среды и эффективному использованию природных ресурсов".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель
сессии районного маслихата                 С. Кенетаева
Секретарь
районного маслихата                        У. Абек
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
20 декабря 2011 года