Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 4-55-343 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 23 желтоқсанда N 2-16-145 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012 -2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 123-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2012 жыл төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер - 8071614 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 760488 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 83931 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 22600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 6944595 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 3449298 мың теңге.
2) Шығындар - 8142375 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредит беру – 39337 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40968 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1631 мың теңге.
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо -0 мың теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профициті) - -110098 мың тең теңге
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 110098 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 5-2-10 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.12 N 5-4-24 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.11 N 5-6-38 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.05 N 5-9-57 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.02 N 5-11-77 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 5-12-85 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 7510 мың теңге сомада бекітілсін.
3. Аудандық бюджетте төмендегі мекемелерді ұстауға қаржы бөлу көзделсін:
жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге 364477 мың теңге;
қорғанысқа 4988 мың теңге;
қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметіне 31319 мың теңге;
білім беруге 4762987 мың теңге;
әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыруға 269630 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа 2013528 мың теңге;
мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке 172244 мың теңге;
ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына 155473 мың теңге;
өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне 61649 мың теңге;
көлік және коммуникацияларға 255430 мың теңге;
басқаларға 34573 мың теңге.
борышқа қызмет көрсету 1 мың теңге.
трансферттер 16072 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 5-2-10 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.12 N 5-4-24 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.11 N 5-6-38 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.09.05 N 5-9-57 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.02 N 5-11-77 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.05 N 5-12-85 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 20 декабря 2011 года N 4-55-343. Зарегистрировано Управлением юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области 23 декабря 2011 года N 2-16-145
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 8071614 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления - 760488 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 83931 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 22600 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 6944595 тысяч тенге;
субвенция – 3449298 тысяч тенге.
2) затраты - 8142375 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование - 39337 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 40968 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1631 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета - -110098 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110098 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Панфиловского района Алматинской области от 17.02.2012 N 5-2-10 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 5-4-24 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.06.2012 N 5-6-38 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.09.2012 N 5-9-57 (вводится в действие с 01.01.2012); от 02.11.2012 N 5-11-77 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 5-12-85 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2012 года в сумме 7510 тыс. тенге.
3. Предусмотреть в районном бюджете выделение средств на содержание следующих учреждении:
государственные услуги общего характера 364477 тысяч тенге;
оборона 4988 тысяч тенге;
общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность 31319 тысяч тенге;
образование 4762987 тысяч тенге;
социальной помощи и социального обеспечения 269630 тысяч тенге;
жилищно-коммунальное хозяйство 2013528 тысяч тенге;
культура, спорт, туризм и информационное пространство 172244 тысяч тенге;
сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения 155473 тысяч тенге;
промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность 61649 тысяч тенге;
транспорт и коммуникации 255430 тысяч тенге;
прочие 34573 тысяч тенге;
обслуживание долга 1 тысяча тенге;
трансферты 16072 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Панфиловского района Алматинской области от 17.02.2012 N 5-2-10 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 5-4-24 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.06.2012 N 5-6-38 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.09.2012 N 5-9-57 (вводится в действие с 01.01.2012); от 02.11.2012 N 5-11-77 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 5-12-85 (вводится в действие с 01.01.2012).

4. Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен берілген қаржылар тізімі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5.Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен берілген қаржылар тізімі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8.Осы шешім 2012 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Р. Тулақбаев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ
"Ауданның экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ақан Ақатұлы Оспанов
20 желтоқсан 2011 жыл
Панфилов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы"

4. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
6. Утвердить перечень бюджета развития на 2012 год, согласно приложению 6.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнение районного бюджета на 2012 год, согласно приложению 7.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Р. Тулакбаев
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
Панфиловского района"                      Оспанов Акан Акатович
20 декабря 2011 года
Приложение N 1
к решению маслихата Панфиловского
района от 20 декабря 2011 года