Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы 21 шілдедегі № 217 Қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 шілдеде № 1791 тіркелді.Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 128
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2012.04.26 №   128 Қаулысымен.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2012 учебный год
Постановление Жамбылского областного акимата Жамбылской области от 21 июля 2011 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 июля 2011 года за номером 1791. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 26 апреля 2012 года № 128
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылской области от 26.04.2012 № 128.

«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабындағы 2 тармағының 8) тармақшасына және Жамбыл облысы Әділет департаментінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 4-04-12/3182 ұсыныстың негізінде, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2.«Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы» мемлекеттік мекемесі белгіленген тәртіппен мемлекеттік білім беру тапсырысын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар білім беру ұйымдарына орналастырсын.
3.Бекітілген білім беру тапсырысы шегінде «Техникалық және кәсіптік, орта оқу орнынан кейінгі және жоғары білім берудің кәсіптік оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға түсу кезінде қабылдау квотасын белгілеу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 наурыздағы № 296 қаулысымен белгіленген квота қолданылады деп анықталсын.

В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи-6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» и согласно представления Департамента юстиции Жамбылской области от 19 июля 2011 года № 4-04-12/3182, акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить согласно приложению государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2012 учебный год.
2. Государственному учреждению «Управление образования акимата Жамбылской области» разместить в установленном порядке государственный образовательный заказ в организациях технического и профессионального образования.
3. Определить, что в пределах утвержденного образовательного заказа действует квота, установленная постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2008 года № 296 «Об установлении квоты приема при поступлении на учебу в организации образования, реализующие профессиональные учебные программы технического и  профессионального, послесреднего и высшего образования».

4. Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылдың 26 мамырындағы № 162 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» қаулысының жойылсын.
5.Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап заңды күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

4. Отменить постановление акимата Жамбылской области от 26 мая 2011 года № 162 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2012 учебный год».
5. Настоящее постановление вступает в юридическую силу с момента государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении 10 дней со дня первого официального опубликования.

6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Мейрамбек Мылтықбайұлы Төлепбергенге жүктелсін.
Облыс Әкімі                                Қ.Бозымбаев
Облыс әкімдігінің
2011 жылғы 21 шілдедегі
№ 217 қаулысына қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандықтардың коды
Мамандықтардың атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
барлығы
оның ішінде қазақ тілінде оқыту
1

6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Тулепберген Мейрамбек Мылтыкбаевича.
Аким области                               К.Бозумбаев
Приложение
к постановлению № 217
Акимата Жамбылской области
от 21 июля 2011 года
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и професиональным, послесредним  образованием на 2011-2012 учебный год
Код специальности
Наименование специальности
Госзаказ
Всего
Обучение на казахском языке
1