Аса селосындағы Жеңістің 30 жылдығы атындағы көшесінің атауын Сейдахмет Махашевтың атына өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса селолық округі әкімінің 2011 жылғы 31 мамырдағы N 12 Шешімі. Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 07 маусымда 6-3-129 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына сәйкес және Аса селосындағы Жеңістің 30 жылдығы атындағы көшесі тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШЕМІН:
1. Аса селолық округіне қарасты Аса селосындағы Жеңістің 30 жылдығы атындағы көшесінің атауы Сейдахмет Махашев атындағы көше болып өзгертілсін.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аса селолық округінің әкімі
Б.Қазанбасов

О переименовании улицы имени 30 летия Победы в селе Аса в улицу Сейдахмета Махашева
Решение акима Асинского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области от 31 мая 2011 года № 12. Зарегистрировано Управлением Юстиции Жамбылского района 07 июня 2011 года за № 6-3-129
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Согласно подпункта 4) статьи-14 Закона Республики Казахстан «Об административно- территориальном устройстве в Республике Казахстан» от 8 декабря 1993 года и учитывая мнение жителей улицы имени 30 летия Победы села Аса РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу имени 30 летия Победы в селе Аса относящегося Асинскому сельскому округу в улицу Сейдахмета Махашева.
2. Настоящее решение вступает в силу после регистрации в государственных органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким Асинского сельского округа
Б. Казанбасов