Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарын белгiлеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 534 қаулысы. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 желтоқсанда 6-5-132 нөмірімен тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімі аппаратының 15.11.2013 № 05-1357 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімі аппаратының 15.11.2013 № 05-1357 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28  - бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттарына барлық кандидаттарына сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде № 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттарына барлық кандидаттарының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар № 2 қосымшаға сәйкес Қордай аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қордай ауданы әкімі аппаратының жетекшісі Нұрбол Бекежанұлы Қалдыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Б. Саниязов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Қордай аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
С.Тұрғынбай
14 желтоқсан 2011 жыл
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
14 желтоқсандағы
№ 534 қаулысына № 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихат депутаттарының кандидаттарына сайлаушылар мен кездесуі үшін шарттық негізінде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесу өтетін орын
1
Алға ауылы
Ауылдық округ әкімшілігінің ғимараты
2
Ауқатты ауылы
Ауылдық кітапхана ғимараты
3
Бетқайнар ауылы
Ауылдық мәдениет үйі
4
Жамбыл ауылы
Ауылдық мәдениет үйі
5
Кенен ауылы
Ауылдық мәдениет үйі
6
Кақпатас ауылы
Ауылдық округ әкімшілігінің ғимараты
7
Қаракемер ауылы
Ауылдық клуб ғимараты
8
Қарасай ауылы
Ауылдық клуб ғимараты
9
Қарасу ауылы
Ауылдық клуб ғимараты
10
Қасық ауылы
Ауылдық мәдениет үйі
11
Қордай ауылы
Аудандық мәдениет үйі
12
Масаншы ауылы
Ауылдық мәдениет үйі
13
Ноғайбай ауылы
Р. Қунақова атындағы № 35 орта мектептің акт залы
14
Отар ауылы
Ауылдық округ әкімшілігінің ғимараты
15
Сарыбұлақ ауылы
Ауылдық мәдениет үйі
16
Сартөбе ауылы
Ауылдық мәдениет үйі
17
Степной ауылы
Ауылдық округ әкімшілігінің ғимараты
18
Сұлутөр ауылы
Ауылдық мәдениет үйі
19
Үлкен-Сұлутөр ауылы
Ауылдық мәдениет үйі
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
желтоқсандағы
№ 534 қаулысына № 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихат депутаттарының кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Алға ауылы
Ауылдық округ әкімшілігі ғимаратының алдындағы хабарландыру тақтасы
2
Ауқатты ауылы
Абай Школьная көшесінің қиылысындағы хабарландыру тақтасы
3
Бетқайнар ауылы
Ауылдық округ әкімшілігі ғимаратының алдындағы хабарландыру тақтасы
4
Жамбыл ауылы
Ауылдық округ әкімшілігі ғимаратының алдындағы хабарландыру тақтасы
5
Кенен ауылы
Ауылдық мәдениет үйінің алдындағы хабарландыру тақтасы
6
Кақпатас ауылы
Д. Қонаев көшесі бойындағы хабарландыру тақтасы
7
Қаракемер ауылы
Саябақтың алдындағы хабарландыру тақтасы
8
Қарасай ауылы
Ауылдық клубтың алдындағы хабарландыру тақтасы
9
Қарасу ауылы
Орталық алаңдағы хабарландыру тақтасы
10
Қасық ауылы
Н. Тлеубаев көшесінің бойындағы хабарландыру тақтасы
11
Қордай ауылы
Жібек жолы Төле би көшесінің қиылысындағы хабарландыру тақтасы
12
Масаншы ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы хабарландыру тақтасы
13
Ноғайбай ауылы
Ауылдық округ әкімшілігі ғимаратының алдындағы хабарландыру тақтасы
14
Отар ауылы
Орталық алаңдағы хабарландыру тақтасы
15
Сарыбұлақ ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы хабарландыру тақтасы
16
Сортөбе ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы хабарландыру тақтасы
17
Степной ауылы
Мектептің алдындағы хабарландыру тақтасы
18
Сұлутөр ауылы
Орталық Жамбыл көшесінің бойындағы хабарландыру тақтасы
19
Үлкен-Сұлутөр ауылы
Орталық Жібек жолы көшесінің бойындағы хабарландыру тақтасы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Кордайского района от 14 декабря 2011 года № 534. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 22 декабря 2011 года за номером 6-5-132. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата акима Кордайского района Жамбылской области от 15 ноября 2013 года № 05-1357)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата акима Кордайского района Жамбылской области от 15.11.2013 № 05-1357).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании статьи - 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению № 1.
2. Совместно с Кордайской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложению № 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Кордайского района Калдыбаева Нурбола Бекежановича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Кордайского района                   Б.Саниязов
«СОГЛАСОВАНО»:
Председатель Кордайской районной
территориальной избирательной комиссии
С. Тургынбай
14 декабря 2011 года
Приложение № 1
к постановлению акимата района
от 14 декабря 2011 года № 534
Помещения для встреч с избирателями кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов на договорной основе
Наименование населенных пунктов
Место проведение встреч
1
Село Алга
Здание акимата селького округа
2
Село Аухатты
Здание сельской библиотеки
3
Село Беткайнар
Дом культуры села
4
Село Жамбыл
Дом культуры села
5
Село Какпатас
Здание акимата селького округа
6
Село Каракемер
Здание сельского клуба
7
Село Карасай
Здание сельского клуба
8
Село Карасу
Здание сельского клуба
9
Село Касык
Дом культуры села
10
Село Кенен
Дом культуры села
11
Село Кордай
Районный дом культуры
12
Село Масанчи
Дом культуры села
13
Село Ногайбай
Актовый зал школы 35 имени Р.
Кунакова
14
Село Отар
Здание акимата сельского округа
15
Село Сарыбулак
Дом культуры села
16
Село Сортобе
Дом культуры села
17
Село Степной
Здание акимата селького округа
18
Село Сулутор
Дом культуры
19
Село Улкен-Сулутор
Дом культуры
Приложение № 2
к постановлению акимата района
от 14 декабря 2011 года № 534
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
Наименование населенных пунктов
Место размещения агитационных печатных материалов
1
Село Алга
Доска обьявлений перед зданием акимата селького округа
2
Село Аухатты
Доска обьявлений на пересечении улиц Абая и Школьная
3
Село Беткайнар
Доска обьявлений перед зданием акимата селького округа
4
Село Жамбыл
Доска обьявлений перед зданием акимата селького округа
5
Село Какпатас
Доска обьявлений по улице Д. Конаева
6
Село Каракемер
Доска обьявлений перед парком
7
Село Карасай
Доска обьявлений перед сельским клубом
8
Село Карасу
Доска обьявлений на центральной площади
9
Село Касык
Доска обьявлений по улице Н. Тлеубаева
10
Село Кенен
Доска обьявлений перед домом культуры
11
Село Кордай
Доска обьявлений на пересечении улиц Жибек-Жолы и Толе би
12
Село Масанчи
Доска обьявлений перед домом культуры
13
Село Ногайбай
Доска обьявлений перед зданием акимата селького округа
14
Село Отар
Доска обьявлений на центральной площади
15
Село Сарыбулак
Доска обьявлений перед домом культуры
16
Село Сортобе
Доска обьявлений перед домом культуры
17
Село Степной
Доска обьявлений перед школой
18
Село Сулутор
Доска обьявлений по центральной улице Жамбыла
19
Село Улкен-Сулутор
Доска обьявлений по центральной улице Жибек-Жолы