"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 қарашадағы № 40-2 Шешімі. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қарашада № 6-7-73 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылдың 28 қазандағы № 40-2 шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1797 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-7-63 болып тіркелген, 2011 жылдың 11 қаңтардағы аудандық № 4-5 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1)тармақшада:
«3274592» деген сандары «3329018» деген сандарымен ауыстырылсын;
«731430» деген сандары «817879» деген сандарымен ауыстырылсын;
«12700» деген сандары «14074» деген сандарымен ауыстырылсын;
«48819» деген сандары «8996» деген сандарымен ауыстырылсын;
«2481643» деген сандары «2488069» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«3286996» деген сандары «3330586» деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«17903» деген сандар «19103» деген сандарымен ауыстырылсын;
«20474» деген сандар «21674» деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы «-20123» деген сандары «-1307» деген сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «20123» деген сандары «1307» деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-10184» деген сандары «-19364» деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«10184» деген сандары «19364» деген сандарымен ауыстырылсын;
«10955» деген сандары «19167» деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 7 ноября 2011 года № 40-2. Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 11 ноября 2011 года за № 6-7-73. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей -6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Жамбылского областного маслихата № 40-2 от 28 октября 2011 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1797) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-2 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-7-63, опубликовано 11 января 2011 года в газете «Мойынқұм таңы» № 4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3274592» заменить цифрами «3329018»;
цифры «731430» заменить цифрами «817879»;
цифры «12700» заменить цифрами «14074»;
цифры «48819» заменить цифрами «8996»;
цифры «2481643» заменить цифрами «2488069»;
в подпункте 2):
цифры «3286996» заменить цифрами «3330586»;
в подпункте 3):
цифры «17903» заменить цифрами «19103»;
цифры «20474» заменить цифрами «21674»;
в подпункте 4):
в первом абзаце цифры «-20123» заменить цифрами «-1307»;
в третьем абзаце цифры «20123» заменить цифрами «1307»;
в подпункте 5):
цифры «-10184» заменить цифрами «-19364»;
в подпункте 6):
цифры «10184» заменить цифрами «19364»;
цифры «10955» заменить цифрами «19167»;

«0» деген саны «968» деген сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
«16500» сандары «16800» деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық мәслихат                 Мойынқұм аудандық
сессиясының төрағасы:                      мәслихатхатшысы:
А.Абаев                                    Ш.Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының

цифру «0» заменить цифрами «968»;
в пункте 5:
цифры «16500» заменить цифрами «16800».
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А.Абаев                                    Ш. Исабеков
Приложение
к решению Мойынкумского районного маслихата