2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-2 Шешімі. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 желтоқсанда № 6-7-75 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) Кірістер – 4 092 849 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 829 028 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11 286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 5 201 мың теңге;
трансферттер түсімі - 3 247 334 мың теңге;
2) шығындар – 4 100 084 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 025 мың теңге, оның ішінде:
4) бюджеттік кредиттер – 50 967 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 942 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 54 260 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 54  260 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 50 967 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 2 137 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 435 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Мойынқұм аудандық  мәслихатының 2012.03.11 № 2-2; 2012.04.16 № 3-7; 2012.05.08 № 4-2; 2012.07.31 № 7-2; 2012.11.30 № 9-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2012-2014 жылдарға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері ауданның бюджетіне 30 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
3. 2012 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 1934017 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабына сәйкес, 2012-2014 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес процент мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

О районном бюджете на 2012 - 2014 годы
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 15 декабря 2011 года № 42-2. Зарегистрировано Мойынкумским управлением юстиции 22 декабря 2011 года за № 6-7-75. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1 Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1,2,3, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 092 849 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 829 028 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 11 286 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5 201 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 247 334 тысяч тенге;
2) затраты - 4 100 084 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 47 025 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 50 967 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3 942 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 54 260 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  54 260 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 50 967 тысяч тенге;
погашение займов - 2 137 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 5 435 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Мойынкумского районного маслихата от 11.03.2012 № 2-2; 16.04.2012 № 3-7; 08.05.2012 № 4-2; 31.07.2012 № 7-2; 30.11.2012 № 9-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012-2014 годы норматив распределения поступлений в районный бюджет по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу в размере 30 процентов.
3. Установить на 2012 год объем субвенции передаваемый из областного бюджета в районный в размере - 1934017 тысяч тенге.
4. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» на 2012-2014 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций образования, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.

5. Аудандық жергілікті органының резерві 14500 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
6. 2012-2014 жылдарға арналған бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі № 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындау процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі № 5 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2012 жылға арналған кенттік, ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламаларінің тізімі № 6 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9.Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Мойынқұм аудандық мәслихат                 Мойынқұм аудандық
сессиясының төрайымы:                      мәслихат хатшысы:
Г.Кемелқұлова                              Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2012 жылғы 8 мамырдағы
№ 4-2 шешіміне қосымша
Мойынқұм ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Мойынқұм аудандық  мәслихатының 2012.11.30 № 9-2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

5. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере 14 500 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2012-2014 годы согласно приложения № 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год согласно приложения № 5.
8. Утвердить перечень бюджетных программ поселковых, аульных (сельских) округов согласно приложения № 6.
9. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
районного маслихата                        Ш. Исабеков
Г. Кемелқулова
Приложение № 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 42-2 от 15 декабря 2011
Бюджет Мойынкумского района на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Мойынкумского районного маслихата от 30.11.2012 № 9-2 (вводится в действие с 01.01.2012).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1
2
3
4
5

172 241
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
167 541
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 700
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
15 814
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 467
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
963
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
384
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14 925
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 503
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
422
02
Қорғаныс
25 267
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
25 267
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 279
006
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
22 988
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 163
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 163
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 163
04
Бiлiм беру
2 506 288
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
335 096
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
320 917
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
877
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
13 302
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 768 159
003
Жалпы білім беру
1 619 261
006
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
101 190
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
722
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

172 241
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
167 541
022
Капитальные расходы государственного органа
4 700
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15 814
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14 467
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
963
018
Капитальные расходы государственного органа
384
453
Отдел экономики и бюджетного планирования
района (города областного значения)
14 925
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14 503
004
Капитальные расходы государственного органа
422
02
Оборона
25 267
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25 267
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 279
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
22 988
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 163
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 163
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 163
04
Образование
2 506 288
464
Отдел образования района (города областного значения)
335 096
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
320 917
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, щкол-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
877
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
13 302
464
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 768 159
003
Общеобразовательное обучение
1 619 261
006
Дополнительное образование для детей и юношества
101 190
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
722
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

27 975
067
Ведомстволық бағыныстағы мемелекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19 011
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
317 958
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
317 958
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
85 075
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 407
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 000
005
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17 693
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
610
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
7 923
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 242
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға объектілерді жөндеуге
41 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
152 084
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 701
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3 701
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
124 024
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26 816
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 736
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 400
006
Тұрғын үй көмегі
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 701
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
884
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41 500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11 253
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 634
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

27 975
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 011
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
317 958
037
Строительство и реконструкция объектов образования
317 958
464
Отдел образования района (города областного значения)
85 075
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 407
004
Информатицазия системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для
государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 693
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
610
012
Капитальные расходы государственного органа
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 923
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 242
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по программе занятости 2020
41 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
152 084
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 701
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 701
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
124 024
002
Программа занятости
26 816
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 736
005
Государственная адресная социальная помощь
10 400
006
Оказание жилищной помощи
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 701
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
884
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
41 500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 253
023
Обеспечение деятельности центров занятости
10 634
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

77 440
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
77 440
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 895
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9 895
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 695
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
12
Көлiк және коммуникация
147 013
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
147 013
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
147 013
13
Басқалар
41 176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 421
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3 421
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
13 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
13 000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
15 900
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 700
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 855
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 676
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
179
15
Трансферттер
14 545
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
14 545
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
9 145
016
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
5 400
3. Таза бюджеттік кредиттеу
47 025
Бюджеттік кредиттер
50 967
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
50 967
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
50 967
009
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер

77 440
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
77 440
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная
деятельность
9 895
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9 895
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 695
015
Капитальные расходы государственного органа
200
12
Транспорт и коммуникации
147 013
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
147 013
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
147 013
13
Прочие
41 176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 421
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 421
452
Отдел финансов района (города областного значения)
13 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
13 000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного
значения)
15 900
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
15 700
007
Капитальные расходы государственного органа
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
8 855
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 676
013
Капитальные расходы государственного органа
179
15
Трансферты
14 545
452
Отдел финансов района (города областного значения)
14 545
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9 145
016
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
5 400
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
47 025
Бюджетные кредиты
50 967
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
50 967
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного
значения)
50 967
009
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов

454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
1 800
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
1 800
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
25 339
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 214
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
800
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9 500
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5 025
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1 800
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 603
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 603
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
65 000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
65 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9 000
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 000
12
Көлiк және коммуникация
230 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
230 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
230 000
13
Басқалар
40 180
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
13 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
13 000
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
12 885
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 885
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 995
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 995
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
1 800
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1 800
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
25 339
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 214
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
800
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9 500
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5 025
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 800
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 603
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 603
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
65 000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
65 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9 000
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 000
12
Транспорт и коммуникации
230 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
230 000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
230 000
13
Прочие
40 180
452
Отдел финансов района (города областного значения)
13 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
13 000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
12 885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
12 885
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
5 995
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5 995
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

180 077
Күшаман ауылынң ауыз су жүйесінің құрылысы
145 096
Шығанақ а.сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту (2 өзгерісі)
23 689
Жобалау сметалық құжаттарды жасату үшін қосымша қаржыландыру
11 292
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
9 721
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
9 721
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы
15 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне
№ 5- қосымша
2012 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
Тұрғын үй көмегі
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы
15 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне
№ 6- қосымша
2012 жылға арналған кенттік, ауылдық (селолық) округтерге бюджеттік бағдарламаларларының тізімі
мың теңге
№ р/с
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің аппараттары
ның атауы
бағдарламаның атауы
001 «Қалада
ғы  аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық), округ әкімінің қызметін қамтама
сыз ету жөнінде
гі қызмет
тер»
003 «Мұқ
таж азамат
тарға үйінде әлеу
меттік көмек көрсе
ту»
008 «Елді
мекен
дерде көше
лерді жарық
тандыру»
011
«Елді
мекенд
ерді абат
тандыру мен көгал
данды
ру»
014 «Елді
мекен
дерді сумен жабдық
тауды ұйымда
стыру
023 «Мемлеке
ттік органдар
дың күрделі шығыс
тар»
1
Кеңес ауылдық округі

180 077
Строительство водоснабжения аула Кушаман
145 096
Развитие системы водоснабжения и водоотведения аула Шыганак (второе изменение)
23 689
Софинансирование на проектно-сметную документацию
11 292
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления программы занятости 2020
9 721
011
За счет трансферта из республиканского бюджета
9 721
Приложение № 5
к решению Мойынкумского районного маслихата
№ 42-2 от 15 декабря 2011 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения местного бюджета на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Социальное помощь и социальное обеспечение
Оказание жилищной помощи
Государственная адресная социальная помощь
Государственная пособия на детей до 18 лет
Приложение № 6
к решению Мойынкумского районного маслихата
№ 42-2 от 15 декабря 2011 года
Перечень бюджетных программ поселковых, аульных (сельских), округов на 2012 год
тыс тенге
№ р/с
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программ
001 Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003 «Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому»
008 «Освещение улиц населенных пунктов
011
«Благоустройство и озеленение населенных пунктов»
014 «Организация водоснабжения населенных пунктов
023 «Капитальные расходы государственного органа»
1
Кенесский сель/округ