"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 34-7 Шешімі. Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 маусымда 6-8-124 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне (Нормативтік қүқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-8-117 болып тіркелген, 2011 жылдың 19 қаңтардағы № 6-7 және 2011 жылдың 22 қаңтардағы № 8-9 "Құлан таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада:
"4371967" сандары "4356967" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы "36600" сандары "51600" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "36600" сандары "51600" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение районного маслихата района Турара Рыскулова Жамбылской области от 10 июня 2011 года № 34-7. Зарегистрировано Управлением юстиции района Т.Рыскулова 23 июня 2011 года за № 6-8-124. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей -109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актах за № 6-8-117 опубликовано 19 января 2011 года в № 6-7 и 22 января 2011 года в № 8-9 газеты «Құлан таңы») следуюшие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры «4371967» заменить цифрами «4356967»;
в подпункте 4):
в первом абзаце цифры «36600» заменить цифрами «51600»;
во втором абзаце цифры «36600» заменить цифрами «51600».

Аталған шешімнің 1 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы Шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Т. Көпбаев П. Сүлейменов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 10 маусымдағы № 34-7
шешіміне № 1-қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың

Приложения 1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессиии                       Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Т.Копбаев                                  П.Сулейменов
Приложение № 1
к решению № 34-7 маслихата района Т.Рыскулова
от 10 июня 2011 года
Приложение 1
к решению № 30-6 маслихата района Т.Рыскулова

71 731
008
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім жүйесін ақпараттандыру
17 000
009
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
36 940
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-қстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12 291
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 500
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
234 099
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 446
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 446
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
199 721
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
21 000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 290
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14 900
006
Тұрғын үй көмегі
14 665
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 930
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 500
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3 662
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
101 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 892
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 882
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 932
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 832
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу,төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
160 100
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5 000
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардын дамуы
5 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

71 731
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17 000
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36 940
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 291
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
234 099
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 446
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 446
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
199 721
002
Программа занятости
21 000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 290
005
Государственная адресная социальная помощь
14 900
006
Жилищная помощь
14 665
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 930
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 662
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
101 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 892
023
Обеспечения деятельности центров занятости
9 882
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 932
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 832
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
160 100
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5 000
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости 2020
5 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

10 993
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
121 692
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3 610
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3 610
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 900
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
8 900
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16 576
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 326
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құның иелеріне өтеу
5 250
009
Жануарлардың энзотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
5 500
010
Ауылшаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 064
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 964
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1 100
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
86 542
011
Эпизотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
86 542
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 812
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9 812
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 812
12
Көлік және коммуникация
137 021
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
137 021
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
137 021
13
Басқалар
49 143
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 260
022
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
13 260
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6 700
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

10 993
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
121 692
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
3 610
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 610
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 900
010
Развитие объектов сельского хозяйства
8 900
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16 576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 326
003
Капитальные расходы государственных органов
0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 250
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5 500
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 064
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4 964
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
1 100
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
86 542
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
86 542
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 812
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9 812
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 812
12
Транспорт и коммуникации
137 021
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
137 021
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
137 021
13
Прочие
49 143
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 260
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
13 260
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6 700
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)

2011 жылғы 10 маусымдағы
№ 34-7 шешіміне № 2-қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-6 шешіміне № 7-қосымша
2011 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
Ауданның ауылдық (селолық) округтері
Бағдарламалардың атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
1
Құлан

от 10 июня 2011 года
Приложение № 7
к решению № 30-6 маслихата района Т.Рыскулова
от 24 декабря 2010 года
Бюджетные программы на 2011 год по каждому аульному (сельскому) округу
Ауыльный (сельский) округ
бюджетные программы
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1
Кулан