"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 қыркүйектегі № 36-6 Шешімі. Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қыркүйекте 6-8-126 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы № 38-2 шешіміне (Нормативтік қүқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1793 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2010 жылдың 24 желтоқсандағы № 30-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-8-117 болып тіркелген, 2011 жылдың 19 қаңтардағы № 6-7 және 22 қаңтардағы № 8-9 "Құлан таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін
1 тармақта:
1) тармақшада:
"4350975" сандары "4361712" сандарымен ауыстырылсын;
"1391068" сандары "1400801" сандарымен ауыстырылсын;
"16283" сандары "17753" сандарымен ауыстырылсын;
"2935973" сандары "2935507" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4356967" сандары "4402754" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"19702" сандары "24197" сандарымен ауыстырылсын;
"20474" сандары "24969" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы "51600" сандары "16550" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "51600" сандары "16550" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-77294" сандары "-81789" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"77294" сандары "81789" сандарымен ауыстырылсын;
"20474" сандары "24969" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение районного маслихата района Турара Рыскулова Жамбылской области от 6 сентября 2011 года № 36-6. Зарегистрировано Управлением юстиции района Т.Рыскулова 14 сентября 2011 года за № 6-8-126. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 18 августа 2011 года № 38-2 О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 1793) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова № 30-6 от 24 декабря 2010 года «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актах за № 6-8-117 опубликовано 19 января 2011 года в № 6-7 и 22 января в № 8-9 газеты «Кулан таңы»)следуюшие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4350975» заменить цифрами «4361712»;
цифры «1391068» заменить цифрами «1400801»;
цифры «16283» заменить цифрами «17753»;
цифры «2935973» заменить цифрами «2935507»;
в подпункте 2):
цифры «4356967» заменить цифрами «4402754»;
в подпункте 3):
цифры «19702» заменить цифрами «24197»;
цифры «20474» заменить цифрами «24969»;
в подпункте 4):
в первом абзаце цифры «51600» заменить цифрами «16550»;
во втором абзаце цифры «51600» заменить цифрами «16550»;
в подпункте 5):
цифры «-77294» заменить цифрами «-81789»;
в подпункте 6):
цифры «77294» заменить цифрами «81789»;
цифры «20474» заменить цифрами «24969»;
в пункте 4:

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
248 622
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
248 622
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
71 419
008
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім жүйесін ақпараттандыру
17 000
009
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
36 628
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-қстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12 291
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 500
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
202 325
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 258
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 258
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162 158
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23 000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 290
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14 000
006
Тұрғын үй көмегі
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9 508
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 500
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3 662
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
88 500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 892
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 796
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне бір жолғы материалдық көмекті төлеу
1 010
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 909
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 809
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
248 622
037
Строительство и реконструкция объектов образования
248 622
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
71 419
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
17 000
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
36 628
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 291
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
5 500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
202 325
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 258
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 258
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162 158
002
Программа занятости
23 000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 290
005
Государственная адресная социальная помощь
14 000
006
Жилищная помощь
1 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9 508
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 662
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
88 500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 892
023
Обеспечения деятельности центров занятости
10 796
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам к 65-летию Великой Отечественной войны
1 010
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 909
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 809
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

17 770
001
Жергілікті деңгейде ақппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 777
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
10 993
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
140 984
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3 610
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3 610
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 142
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
17 142
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
17 176
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 326
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 100
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құның иелеріне өтеу
5 250
009
Жануарлардың энзотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шараларды жүргізу
5 500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 064
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 964
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
1 100
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
96 992
011
Эпизотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96 992
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 962
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9 962
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндег
9 962
12
Көлік және коммуникация
161 363
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
161 363
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
160 863
024
Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
500
13
Басқалар
61 053
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

17 770
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 777
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
10 993
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
140 984
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
3 610
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 610
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 142
010
Развитие объектов сельского хозяйства
17 142
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
17 176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 326
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 100
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 250
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5 500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 064
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4 964
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
1 100
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
96 992
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96 992
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 962
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9 962
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 962
12
Транспорт и коммуникации
161 363
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
161 363
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
160 863
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
500
13
Прочие
61 053
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
772
008
Жергілікті атқарушыорганның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
772
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
57 592
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
57 592
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
57 592
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
57 592
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 36-6 шешіміне 2-қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 30-6 шешіміне 4-қосымша
2011 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
функционалдық топ
бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
4
Білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфроқұрылымдардың дамуы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру(немесе) сатып алу
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
"Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2011 жылдың 6 қыркүйегіндегі
№ 36-6 шешіміне № 3 қосымша
"Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың 2010 жылдың 24 желтоқсандағы
№ 30-6 шешіміне № 7 қосымша
2011 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
Ауданның ауылдық (селолық) округтері
Бағдарламалардың атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
1
Құлан

452
Отдел финансов района (города областного значения)
772
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
772
8
Используемые остатки бюджетных средств
57 592
01
Остатки бюджетных средств
57 592
1
Свободные остатки бюджетных средств
57 592
Свободные остатки бюджетных средств
57 592
Приложение 2 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 36-6 от 6 сентября 2011 года
Приложение 4 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 30-6 от 24 декабря 2010 года
Перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2011 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
программа
наименование
4
образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
466
Отдел архитектуры., градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры., градостроительства и строительства района (города областного значения)
018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы занятости-2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
028
Развитие коммунального хозяйства
033
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
466
Отдел архитектуры., градостроительства и строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры., градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
466
Отдел архитектуры., градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Приложение № 3 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 36-6 от 6 сентября 2011 года
Приложение № 7 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 30-6 от 24 декабря 2010 года
Бюджетные программы на 2011 год по каждому аульному (сельскому) округу
Сельский округ
бюджетные программы
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1
Кулан