"Талас ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын ұй көмегiн көрсету Ережелерiн бекiту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 36-6 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 2 қыркүйектегі N 45-5 Шешімі. Жамбыл облысы Талас ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қыркүйекте № 6-10-124 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 ақпандағы № 51-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 14.02.2019 № 51-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Талас ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Ережелерiн бекiту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 36-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6 – 10 – 112 болып тіркелген, 2010 жылғы 17 қарашадағы № 97 аудандық "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімен бекітілген Талас ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерінің:
бүкіл мәтініндегі (14 тармағын қоспағанда):
"кондоминиум объектiсiнiң ортақ мүлкiн күрделi жөндеу және (немесе) күрделi жөндеуге қаражат жинақтауға жұмсалатын жарналар" деген сөздер "тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"коммуналдық қызметтерді", "коммуналдық қызметтерін" деген сөздерден кейін "және телекоммуникацияның желісіне қосылған телефонға абоненттік ақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтерін" деген сөздермен толықтырылсын;
3 - тармағындағы "кондоминиум объектiсiнiң ортақ мүлкiн күтiп-ұстауға, күрделi жөндеуге" деген сөздер "тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға" деген сөздермен ауыстырылсын;
4 - тармағындағы "кондоминиум объектiлерiнiң ортақ мүлкiн күрделi жөндеуге және (немесе) күрделi жөндеуге қаражат жинақтауға арналған жарналарға" деген сөздер "тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға" деген сөздермен ауыстырылсын.
10 тармақ алынып тасталсын;
15 тармағы "тиісті қызмет көрсетушілердің (қызмет жабдықтаушылардың) есеп шотына" деген сөздерден кейін ", ал телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылу өтемақысын абоненттердің жеке есеп шотына" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Таласского районного маслихата от 28 сентября 2010 года № 36-6 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Таласскому району"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 2 сентября 2011 года № 45-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Таласского района Жамбылской области 26 сентября 2011 года за № 6-10-124. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 14 февраля 2019 года № 51-3
Сноска. Утратило силу решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 14.02.2019 № 51-3 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей - 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 28 сентября 2010 года № 36 – 6 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Таласскому району" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6 – 10 – 112, опубликованный в районной газете 17 ноября 2010 года за № 97 "Талас тынысы") следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Таласскому району, утвержденных указанным решением:
по всему тексту (за исключением пункта 14):
слова "капитального ремонта и (или) взносов на накопление средств на капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума" заменить словами "расходов на содержание жилого дома (жилого здания) семьям (гражданам)";
после слов "коммунальных услуг" дополнить словами "и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций";
в пункте 3 слова "на содержание, капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума" заменить словами ", расходов на содержание жилого дома (жилого здания)";
в пункте 4 слова "капитального ремонта и (или) взносов на накопление средств на капитальный ремонт общего имущества объектов кондоминиума" заменить словами "расходов на содержание жилого дома (жилого здания)";
пункт 10 исключить;
пункт 15 после слов "на лицевые счета соответствующих услугодателей (поставщиков услуг)," дополнить словами "а компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон – на лицевые счета абонентов.".

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Шыныбек
Мәслихат хатшысы Ж.Әсемов

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Шыныбек
Секретарь маслихата Ж.Асемов