Жаңақоғам селолық округінің Көктөбе ауылындағы № 4 жаңа көшесіне ат қою туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Жаңақоғам селолық округі әкімінің 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 22 Шешімі. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 мамырда 6-11-111 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Жаңақоғам селолық округінің Көктөбе аулындағы № 4 жаңа көшесінің тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШЕМІН:
1. Жаңақоғам селолық округінің Көктөбе аулындағы № 4 жаңа көшеге еңбек ардагері Дөңбай Сүгірбаевтың атауы қойылсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оны алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
Округ әкімі                                Д.Байботшаев

О наименовании новой улицы № 4 села Коктобе Жанакогамского сельского округа
Решение акима Жанакогамского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 22 апреля 2011 года № 22. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 24 мая 2011 года за № 6-11-111
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи-14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве» и с учетом мнения жителей новой улицы № 4 села Коктобе Жанакогамского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Наименовать новую улицу № 4 села Коктобе Жанакогамского сельского округа именем ветерана труда Донбай Сугирбаева.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким округа                                Д.Байботшаев