Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы XL сессиясының N 449 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 қарашада N 1899 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы ХХХ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1887 болып тіркелген, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 211-212 (20993), 2010 жылғы 28 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 150 (21012) газеттерінде жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы XXXI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 376 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1890 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 50-51 (21044) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 2 сәуірдегі N 38 (21052) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 сәуірдегі XXXIV сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 398 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1892 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 7 мамырдағы N 71-72 (21064) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 7 мамырдағы N 52 (21066) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі XXXVI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 419 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1897 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 11 тамыздағы N 130-131 (21123) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 11 тамыздағы N 90 (21104) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қыркүйектегі XXXIX сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXX сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 359 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 441 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1898 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 8 қазандағы N 166-167 (21159) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2011 жылғы 8 қазандағы N 113 (21127) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XL сессии Карагандинского областного маслихата от 3 ноября 2011 года N 449. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 ноября 2011 года N 1899
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1887, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 декабря 2010 года N 211-212 (20993), "Индустриальная Караганда" от 28 декабря 2010 года N 150 (21012), в которое внесены изменения решением XXXI сессии Карагандинского областного маслихата от 15 марта 2011 года N 376 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1890, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 2 апреля 2011 года N 50-51 (21044), "Индустриальная Караганда" от 2 апреля 2011 года N 38 (21052)), решением XXXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 28 апреля 2011 года N 398 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1892, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 7 мая 2011 года N 71-72 (21064), "Индустриальная Караганда" от 7 мая 2011 года N 52 (21066)),  решением XXXVI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 июля 2011 года N 419 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1897, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 11 августа 2011 года N 130-131 (21123), "Индустриальная Караганда" от 11 августа 2011 года N 90 (21104)), решением XXXIX сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2011 года N 441 "О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 359 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1898, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 8 октября 2011 года N 166-167 (21159), "Индустриальная Караганда" от 8 октября 2011 года N 113 (21127)), следующие изменения:

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"119043090" сандары "122536417" сандарына ауыстырылсын;
"31350994" сандары "31651757" сандарына ауыстырылсын;
"777330" сандары "892778" сандарына ауыстырылсын;
"86914766" сандары "89991882" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"120686266" сандары "124160961" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"6136700" сандары "2303627" сандарына ауыстырылсын;
"7195676" сандары "7218539" сандарына ауыстырылсын;
"1058976" сандары "4914912" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"7979876" сандары "4128171" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"7979876" сандары "4128171" сандарына ауыстырылсын;
"7195676" сандары "7218539" сандарына ауыстырылсын;
"863677" сандары "4738245" сандарына ауыстырылсын;
2) 3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2011 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтпаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 50 пайыздан, Абай ауданына – 55 пайыз, Осакаров ауданына – 65 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша:
Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Нұра, Ұлытау аудандары – 70 пайыздан, Балқаш, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Сәтпаев қалалары – 50 пайыздан, Абай, Осакаров аудандарына – 100 пайыздан, Қарқаралы ауданына – 94 пайыз, Шет ауданына – 84 пайыз, Жезқазған қаласына – 63 пайыз, Саран қаласына – 66 пайыз, Теміртау қаласына – 61 пайыз, Шахтинск қаласына – 85 пайыз.";
3) 8 тармақтағы:
"250000" сандары "96435" сандарына ауыстырылсын;

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "119043090" заменить цифрами "122536417";
цифры "31350994" заменить цифрами "31651757";
цифры "777330" заменить цифрами "892778";
цифры "86914766" заменить цифрами "89991882";
в подпункте 2):
цифры "120686266" заменить цифрами "124160961";
в подпункте 3):
цифры "6136700" заменить цифрами "2303627";
цифры "7195676" заменить цифрами "7218539";
цифры "1058976" заменить цифрами "4914912";
в подпункте 5):
цифры "7979876" заменить цифрами "4128171";
в подпункте 6):
цифры "7979876" заменить цифрами "4128171";
цифры "7195676" заменить цифрами "7218539";
цифры "863677" заменить цифрами "4738245";
2) пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Установить на 2011 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 50 процентов, Абайского района – 55 процентов, Осакаровского района – 65 процентов;
2) по социальному налогу:
Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Нуринского, Улытауского районов – по 70 процентов, городов Балхаш, Караганды, Каражал, Приозерск, Сатпаев – по 50 процентов, Абайского, Осакаровского районов – по 100 процентов, Каркаралинского района – 94 процента, Шетского района – 84 процента, города Жезказган – 63 процента, города Сарань – 66 процентов, города Темиртау – 61 процента, города Шахтинск – 85 процентов.";
3) в пункте 8:
цифры "250000" заменить цифрами "96435";

56537
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
23747
04
Бiлiм беру
15516701
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1236533
261
Облыстың білім басқармасы
1236533
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
881535
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354998
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5094661
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2300088
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1904696
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
395392
261
Облыстың білім басқармасы
2794573
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1468737
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
961898
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163840
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200098
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
5987094
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
260464
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
161890
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
98574
261
Облыстың білім басқармасы
5726630
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5615033
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

56537
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
23747
04
Образование
15516701
1
Дошкольное воспитание и обучение
1236533
261
Управление образования области
1236533
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
881535
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
354998
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5094661
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2300088
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1904696
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
395392
261
Управление образования области
2794573
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1468737
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
961898
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163840
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
200098
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
5987094
253
Управление здравоохранения области
260464
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
161890
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
98574
261
Управление образования области
5726630
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5615033
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

007
Салауатты өмір салтын насихаттау
149424
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ - инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру
6789
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
904
261
Облыстың білім басқармасы
38016
028
Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" денсаулық сақтауды дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шаралар өткізуге аудан (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
38016
3
Мамандандырылған медициналық көмек
6071312
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6071312
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4781484
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
99379
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
299875
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
172183
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
33101
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
305934
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
307933
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
71423
4
Емханалар
11576050
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11576050
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
10160050
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1416000
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1893804
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1893804
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1857735
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
36069
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4648970
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2777599
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122594
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

007
Пропаганда здорового образа жизни
149424
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
6789
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
904
261
Управление образования области
38016
028
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
38016
3
Специализированная медицинская помощь
6071312
253
Управление здравоохранения области
6071312
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4781484
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
99379
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
299875
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
172183
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
33101
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
305934
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
307933
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
71423
4
Поликлиники
11576050
253
Управление здравоохранения области
11576050
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
10160050
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1416000
5
Другие виды медицинской помощи
1893804
253
Управление здравоохранения области
1893804
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1857735
029
Областные базы спецмедснабжения
36069
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4648970
253
Управление здравоохранения области
2777599
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
122594
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

180043
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
33868
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
33868
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15828308
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7412406
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7412406
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4942568
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
114102
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1125000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
66436
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
1164300
2
Коммуналдық шаруашылық
8415902
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2445066
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
135000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
130760
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1770605
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
408701
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5970836
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53901
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1724
009
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
550906
025
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
573313
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

180043
265
Управление предпринимательства и промышленности области
33868
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
33868
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15828308
1
Жилищное хозяйство
7412406
271
Управление строительства области
7412406
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
4942568
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
114102
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1125000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
66436
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1164300
2
Коммунальное хозяйство
8415902
271
Управление строительства области
2445066
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
135000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
130760
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1770605
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
408701
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5970836
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
53901
005
Капитальные расходы государственных органов
1724
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
550906
025
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
573313
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

38394418
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14849814
Нысаналы даму трансферттері
16326065
Бюджеттік кредиттер
7218539
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14849814
оның ішінде:
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
121731
"Мак" операциясын өткізуге
2686
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қауіпсіздікті қамтамасыз етуге
40303
Көші-кон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыруға
56537
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстауға
22205
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
46202
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
46202
Облыстың білім беру басқармасы
2683481
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
881535
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
367602
Үйде оқытылатын мүгедек-балаларды бағдарламалық қамтамасыз етумен, жабдықтармен қамтамасыз етуге
91033
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163840
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
200098
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтауға
75000
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқыту жабдығын сатып алуға
28000
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
381674
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
36597
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
418470
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
39632
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4996637
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз етуге
2252463
Дәрі - дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға
1410312
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға

38394418
в том числе:
Целевые текущие трансферты
14849814
Целевые трансферты на развитие
16326065
Бюджетные кредиты
7218539
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
14849814
в том числе:
Департамент внутренних дел области
121731
На проведение операции "Мак"
2686
На обеспечение охраны общественного порядка во время проведений мероприятий международного значения
40303
На содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
56537
На содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
22205
Управление экономики и бюджетного планирования области
46202
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
46202
Управление образования области
2683481
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
881535
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
367602
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
91033
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163840
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
200098
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75000
На приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28000
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
381674
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
36597
На повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
418470
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
39632
Управление здравоохранения области
4996637
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи
2252463
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1410312
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне

1327073
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
6789
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
617285
Медико-әлеуметтік мекемелердегі күндізгі келу бөлімдерінің желісін дамытуға
21108
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
301212
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
35612
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдауға
79310
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
180043
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
617
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
617
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
708281
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
591203
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
19202
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
64008
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқытуға
33868
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
3065517
Тұқым шаруашылығын қолдауға
56548
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдауға
223174
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға
1910014
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
388456
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
292232
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
3232
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауға (жеткізуге)
191861
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
550906
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға
550906
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2059157
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге
2059157
Нысаналы даму трансферттері:
16326065
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
15651817
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
958537
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға

1327073
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
6789
Управление координации занятости и социальных программ области
617285
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
21108
На введение стандартов специальных социальных услуг
301212
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
35612
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
79310
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
180043
Управление туризма, физической культуры и спорта области
617
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
617
Управление предпринимательства и промышленности области
708281
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках  программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
591203
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
19202
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
64008
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
33868
Управление сельского хозяйства области
3065517
На поддержку семеноводства
56548
На государственную поддержку племенного животноводства
223174
На субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1910014
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
388456
На проведение противоэпизотических мероприятий
292232
На субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
3232
На централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
191861
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
550906
На поддержание инфраструктуры города Приозерск Карагандинской области
550906
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2059157
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения
2059157
Целевые трансферты на развитие:
16326065
в том числе:
Управление строительства области
15651817
На строительство и реконструкцию объектов образования
958537
На развитие системы водоснабжения

1770605
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
235325
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
1125000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
4942568
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
2487641
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға
1661981
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1305860
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына
1164300
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
674248
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
674248
Бюджеттік кредиттер
7218539
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
6565500
Тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға
6565500
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
143039
Әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
143039
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
510000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру
510000
Қарағанды облыстық мәслихатының
2011 жылғы 3 қарашадағы
XL сессиясының N 449 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
XXX сессиясының N 359 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
33535434
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
10469988
Нысаналы даму трансферттері
16356907
Бюджеттік кредиттер
6708539
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
10469988
оның ішінде:
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
46202
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
46202
Облыстың білім беру басқармасы
2169051
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
881535
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
354998
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163840
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
200098
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
381674
Күрделі жөндеуге және бала бақшаларды жарақтандыруға

1770605
На развитие объектов коммунального хозяйства
235325
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1125000
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
4942568
На развитие теплоэнергетической системы
2487641
На развитие объектов водного хозяйства
1661981
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1305860
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1164300
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
674248
На развитие транспортной инфраструктуры
674248
Бюджетные кредиты
7218539
в том числе:
Управление строительства области
6565500
На строительство и (или) приобретение жилья
6565500
Управление экономики и бюджетного планирования области
143039
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
143039
Управление сельского хозяйства области
510000
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
510000
Приложение 3
к решению XL сессии
Карагандинского областного маслихата
от 3 ноября 2011 года N 449
Приложение 5
к решению XXX сессии
Карагандинского областного маслихата
от 13 декабря 2010 года N 359
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2011 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
33535434
в том числе:
Целевые текущие трансферты
10469988
Целевые трансферты на развитие
16356907
Бюджетные кредиты
6708539
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
10469988
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
46202
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
46202
Управление образования области
2169051
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
881535
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
354998
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163840
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
200098
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
381674
На капитальный ремонт и оснащение детских садов