Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкалары туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 34/415 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 8-2-148 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 23/216 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 22.05.2018 № 23/216 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 386 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге базалық салық ставкалары ұлғайтылсын:
1 санат - жер үстіндегі жабық түрдегі автотұрақтар, ашық түрдегі автотұрақтар. Ставка 10 есе ұлғайтылады;
2 санат - басқа мақсаттағы ғимараттарға жалғастырылған автотұрақтар, басқа мақсаттағы ғимараттарға жапсарлас салынған автотұрақтар. Ставка 9 есе ұлғайтылады;
3 санат - ғимараттардың астындағы, жер астындағы, жертөлелердегі, шығыңқы ірге немесе төменгі жер үсті қабаттарда орналасқан автотұрақтар. Ставка 8 есе ұлғайтылады.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жезқазған қалалық мәслихатының тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Ярмак Н.И.
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Нұрпейісов А.Ж.
6.12.2011 жыл

О базовых ставках налога на земли выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2011 года N 34/415. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 30 декабря 2011 года N 8-2-148. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 мая 2018 года № 23/216
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22.05.2018 № 23/216 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Увеличить базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги):
1 категория - надземные автостоянки закрытого типа, автостоянки открытого типа. Ставка увеличивается в 10 раз;
2 категория - автостоянки, пристраиваемые к зданиям другого назначения, автостоянки, встроенные в здания другого назначения. Ставка увеличивается в 9 раз;
3 категория - автостоянки, расположенные под зданиями в подземных, подвальных, цокольных или в нижних надземных этажах. Ставка увеличивается в 8 раз.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянные комиссии Жезказганского городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата
Ярмак Н.И.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление
по городу Жезказган"
Нурпеисов А.Д.
6.12.2011 год