Қалалық бюджет қаражатынан төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы N 7/19 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 наурызда N 8-3-114 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы N 3/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 19.01.2012 N 3/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабына және 20-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына сәйкес және нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-112 нөмірмен тіркелген Теміртау қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 34/5 шешімін басшылыққа ала отырып, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:

Об организации общественных работ, оплачиваемых из средств городского бюджета
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 17 февраля 2011 года N 7/19. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 25 марта 2011 года N 8-3-114. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 19 января 2012 года N 3/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 19.01.2012 N 3/1.
В соответствии со статьей 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", руководствуясь решением 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-112, акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:

1) жұмыссыздарды қоғамдық ақылы жұмыстарға жіберу үшін Теміртау қаласындағы ұйымдар, кәсіпорындар мен мекемелер тізбесі (1-қосымша);
2) қоғамдық ақылы жұмыстар түрлері (2-қосымша).
2. Қоғамдық ақылы жұмыстарда істейтін жұмыссыздарға еңбекақы 2011 жылға белгіленген ең төменгі айлық еңбекақы есебі бойынша нақты істелген жұмысқа төленсін.
3. "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық ақылы жұмыстарға осы мекеменің жұмыспен қамту секторында тіркелген жұмыссыздарды жіберуді қамтамасыз етсін.

1) перечень организаций, предприятий и учреждений города Темиртау для направления безработных на общественные оплачиваемые работы (приложение 1);
2) виды общественных оплачиваемых работ (приложение 2).
2. Оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить за фактически выполненную работу из расчета минимальной месячной заработной платы, установленной на 2011 год.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" обеспечить направление на общественные оплачиваемые работы безработных, зарегистрированных в секторе занятости данного учреждения.

4. "Теміртау қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі қалалық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Юрий Викторович Жулинге жүктелсін.
6. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Теміртау қаласының әкімі
Н. Сұлтанов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 17 ақпандағы
N 7/19 қаулысына
1-қосымша
Жұмыссыздарды қоғамдық ақылы жұмыстарға жіберу үшін Теміртау қаласы мекемелерінің, ұйымдарының және кәсіпорындарының тізбесі
т/б N
Кәсіпорындар, ұйымдар, мекемелер атауы
Жұмыссыздар саны
1.
"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің Қарағанды облысының Әділет департаментінің Теміртау қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
90
2.
"Қарағанды облысы Теміртау қаласының Қорғаныс істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
60
3.
"Теміртау қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі

4. Государственному учреждению "Отдел финансов города Темиртау" обеспечить финансирование общественных работ за счет городского бюджета.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жулина Юрия Викторовича.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау
Н. Султанов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Темиртау
от 17 февраля 2011 года N 7/19
Перечень организаций, предприятий и учреждений города Темиртау для направления безработных на общественные оплачиваемые работы
N п/п
Наименование предприятий, организаций, учреждений
Количество безработных
1.
Государственное учреждение "Управление Юстиции города Темиртау Департамента Юстиции Карагандинской области Министерства Юстиции Республики Казахстан"
90
2.
Государственное учреждение "Управление по делам обороны города Темиртау Карагандинской области"
60
3.
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Темиртау"

1267
Теміртау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 17 ақпандағы
N 7/19 қаулысына
2-қосымша
Қоғамдық ақылы жұмыстар түрлері
Қоғамдық ақылы жұмыстар келесі түрлерге бөлінеді:
1. Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы ұйымдарына қала аумағын тазалауға, абаттандыруға және көгалдандыруға көмектесу.
2. Аулаларды аралауға, әлеуметтік картаны нақтылауға және тұрғындарды тексеру актісін дайындауға қатысу.
3. Дағдарысқа қарсы шараларды іске асыру құжаттарын өңдеуге көмектесу.
4. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуге көмек көрсету.
5. Мемлекеттік мекемелерге құжаттарды өңдеуге және халыққа мемлекеттік қызмет көрсетуге көмектесу.
6. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарына шақыру қағаздарын дайындау және оны тарату бойынша тұрғындармен жұмыс жасауға көмектесу.
7. Балалардың аулалық клубтарында спорттық және мәдени шараларды ұйымдастыруға және өткізуге көмектесу.
8. Салық төлеу хабарламаларын және түбіртектерін тарату бойынша тұрғындармен жұмыс жасауға көмектесу.
9. ЖҚТБ-ның алдын алу бағдарламаларын жүзеге асыруға көмек көрсету.
10. Мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу, тізілімін және хабарламаларын дайындау жұмыстарына көмектесу.

1267
Приложение 2
к постановлению акимата
города Темиртау
от 17 февраля 2011 года № 7/19
Виды общественных оплачиваемых работ
Общественные оплачиваемые работы подразделяются на следующие виды:
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке, благоустройстве и озеленении территории города.
2. Участие в подворном обходе, уточнении социальной карты и составлении актов обследования населения.
3. Помощь в обработке документов по реализации антикризисных мероприятий.
4. Оказание помощи в подготовке к проведению республиканских и региональных общественных кампаний.
5. Оказание помощи государственным учреждениям по обработке документов и оказанию государственных услуг населению.
6. Помощь в работе с населением по оформлению и доставке повесток по призыву в Вооруженные Силы Республики Казахстан.
7. Оказание помощи в организации и проведении культурных и спортивных мероприятий в детских дворовых клубах.
8. Помощь в работе с населением по доставке уведомлений и квитанций по уплате налогов.
9. Оказание помощи в реализации программ по профилактике СПИДа.
10. Помощь в работе по подготовке реестров, уведомлений, обработке документов, для передачи в архив.