"2011 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Балқаш қаласының кәсіпорындары, ұйымдары мен мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Балқаш қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 45/30 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 19 мамырдағы N 20/16 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 маусымда N 8-4-235 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 4-13/140 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 31.01.2014 № 4-13/140 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесіне сәйкес, жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамту және олардың табыс табуы үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырудың тиімділігін арттыру, кедейшілікті болдырмау, жұмыссыздық ауқымы мен деңгейін қысқарту мақсатында, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата города Балхаша от 24 декабря 2010 года N 45/30 "Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений города Балхаш, в которых будут проводиться общественные работы в 2011 году"
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 19 мая 2011 года N 20/16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 20 июня 2011 года N 8-4-235. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 31 января 2014 года № 4-13/140)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо акима города Балхаш Карагандинской области от 31.01.2014 № 4-13/140).
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Законом Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, в соответствии с Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" от 19 июня 2001 года N 836, в целях повышения эффективности организации общественных работ, для обеспечения временной занятостью и получения дохода безработными, преодоления бедности, сокращения масштабов и уровня безработицы, акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2011 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Балқаш қаласының кәсіпорындары, ұйымдары мен мекемелерінің тізбесін бекіту туралы" Балқаш қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 45/30 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізіліміндегі тіркеу нөмірі N 8-4-211, 2011 жылғы 21 қаңтардағы N 8-9 (11677) "Балқаш өңірі", N 6-7 (717) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
қоса беріліп отырған 2011 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Балқаш қаласының кәсіпорындары, ұйымдары мен мекемелерінің тізбесі жаңа редакцияда жазылсын (қосымшаға сәйкес).

1. В постановление акимата города Балхаша от 24 декабря 2010 года N 45/30 "Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений города Балхаш, в которых будут проводиться общественные работы в 2011 году" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-4-211, опубликован в газетах "Балқаш өңірі" N 8-9 (11677), "Северное Прибалхашье" N 6-7 (717) от 21 января 2011 года) внести следующее изменение:
прилагаемый перечень предприятий, организаций и учреждений города, в которых будут проводиться общественные работы в 2011 году изложить в новой редакции (согласно приложения).

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласының әкімінің орынбасары Данияр Серикович Манамбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енеді.
Балқаш қаласының әкімі                     Қ. Тейлянов
Балқаш қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 45/30 қаулысына қосымша
Балқаш қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 19 мамырдағы
N 20/16 қаулысына қосымша
2011 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Балқаш қаласының
кәсіпорындары, ұйымдары мен мекемелерінің тізбесі
N
Кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелердің атаулары
Жылдық адам саны
Жұмыс түрлері
1
2
3
4
1
"Балқаш қаласының әкім аппараты" Мемлекеттік мекемесі (әрі қарай ММ)
32
Құжаттарды тарату
2
"Балқаш қаласының Қоңырат кенті әкім аппараты" ММ
48
Кентті көріктендіру, көгалдандыру және санитарлық тазарту жұмыстары
3
"Балқаш қаласының Гүлшат кенті әкім аппараты" ММ
5
Ауылшаруашылық жұмыстары
4
"Балқаш қаласының Гүлшат кенті әкім аппараты" ММ
40
Кентті көріктендіру, көгалдандыру және санитарлық тазарту жұмыстары
5
"Балқаш қаласының Саяқ кенті әкім аппараты" ММ
28
Кентті көріктендіру, көгалдандыру және санитарлық тазарту жұмыстары
6
"Балқаш қаласының мәслихат аппараты" ММ
4
Сессиялар және тұрақты комиссия хаттамаларын дайындауда және құжаттарды мұрағатқа тапсыруға көмек
7
"Балқаш қаласының жер қатынастары бөлімі" ММ
8
Тізілімдерді, хабарламаларды дайындау жұмыстары, құжаттарды өңдеу
8
"Балқаш қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
28
Тұрғын-үй жағдайларын тексеру актісін жасауға көмек көрсету, жұмыссыздықты болдырмау жөнінде дағдарысқа қарсы іс-шараларын іске асыру жөніндегі құжаттарды өңдеу, әлеуметтік төлемдерге құқығы бар азаматтарды анықтау мақсатында аулааралық тексеру
9
"Балқаш қаласының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" ММ
12
Құжаттарды өңдеу, іс-қағаздарды жүргізу, саяжай және көлікжай алабын түгендеу
10
"Балқаш қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жолаушы көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" ММ
28
Диспетчерлік жұмыс, тұрғын-үй комиссиясында құжаттарды тіркеу
11
"Балқаш қаласының ішкі саясат бөлімі" ММ
12
Құжаттарды өңдеу, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау
12
"Балқаш қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" ММ
20
Жалпы - мәдени іс-шараларды жүргізуге көмек
13
"Балқаш қаласы білім, денешынықтыру және спорт бөлімі" ММ және соның ішінде жалпы білім беру мектептері
76
Іс-шараларды жүргізуге көмек, қоғамдық тәрбиеші
14
"Балқаш қаласының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" ММ
4
Жұмыстарды атқаруда көмек, құжаттарды өңдеу
15
"Балқаш қаласының кәсіпкерлік бөлімі" ММ
8
Дағдарысқа қарсы бағдарламаны жүзеге асыру бойынша құжаттарды өңдеу
16
"Балқаш қаласының ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі" ММ
8
Ауыл шаруашылық жануарларын есептеу және тіркеуді жүргізу, ақпараттарды жинақтау
17
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Балқаш қалалық аумақтық инспекциясы" ММ
4
Құжаттарды өңдеу
18
"Балқаш қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" ММ
4
Санитарлық тазарту жұмыстары
19
"Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі Қазынашылық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Балқаш қалалық қазынашылық басқармасы" ММ
8
Жұмыстарды атқаруда көмек, құжаттарды өңдеу
20
"Балқаш қаласының статистика бөлімі" ММ
12
Құжаттарды өңдеу және тіркеу, санақ бойынша сұхбат жұмыстарын жүргізу
21
"Балқаш қаласы бойынша салық басқармасы" ММ
40
Салық төлеу туралы ескертулерді тарату, берешектерді жинау
22
"Балқаш қаласының әділет басқармасы" ММ
50
Формулярларды реттеу, құжаттарды өңдеу жұмыстары
23
"Қарағанды облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ Балқаш қаласының филиалы
4
Қосалқы жұмыстар, құжаттарды өңдеу
24
"Қарағанды облысы Балқаш қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" ММ
39
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштер қатарына шақыру және тіркеу қағаздарын тарату
25
"Балқаш қалалық мемлекеттік мұрағаты" ММ
8
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс, мұрағаттық істерді жаңғырту
26
"Балқаш қалалық сот" ММ
32
Қосалқы жұмыстар, мұрағаттық құжаттармен жұмыс жасау, құжаттарды өңдеу
27
Қарағанды облысының сот актілерін орындау Департаментінің Балқаш аумақтық сот орындаушылар бөлімі
52
Атқару іс жүргізу бойынша хабарламаларын тарату
28
"Балқаш қаласының мамандандырылған әкімшілік соты" ММ
32
Хабарлама, ескерту қағаздарын тарату
29
"Қарағанды облысы бойынша қылмыстық - атқару жүйесінің Департаменті" ММ
8
Шақыру қағаздарын тарату, мұрағаттық құжаттармен жұмыс
30
"Қарағанды облысы ішкі істер департаменті Балқаш қаласының ішкі істер бөлімі" ММ

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаша Манамбаева Данияра Сериковича.
3. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким города Балхаша                        К. Тейлянов
Приложение к постановлению
акимата города Балхаша
от 24 декабря 2010 года N 45/30
Приложение к постановлению
акимата города Балхаша
от 19 мая 2011 года N 20/16
Перечень
предприятий, организаций и учреждений города Балхаш,
в которых будут проводиться общественные работы в 2011 году
N
Наименование предприятий, организации и учреждений
Количество человек в год
Виды работ
1
2
3
4
1
Государственное учреждение (далее ГУ) "Аппарат акима города Балхаша"
32
Разноска документов
2
ГУ "Аппарат акима поселка Конырат города Балхаш"
48
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка поселка
3
ГУ "Аппарат акима поселка Гулшат города Балхаш"
5
Сельскохозяйственные работы
4
ГУ "Аппарат акима поселка Гулшат города Балхаш"
40
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка поселка
5
ГУ "Аппарат акима поселка Саяк города Балхаш"
28
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка поселка
6
ГУ "Аппарат маслихата города Балхаш"
4
Помощь в оформлении протоколов сессий и постоянных комиссий в подготовке документов к сдаче в архив
7
ГУ "Отдел земельных отношений города Балхаш"
8
Работа по подготовке реестров, уведомлений, обработка документов
8
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Балхаш"
28
Помощь в составлении актов обследования жилищно-бытовых условий, обработка документов по реализации антикризисных мероприятий по недопущению роста безработицы, подворовый обход с целью выявления граждан, имеющих право на социальные выплаты
9
ГУ "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства города Балхаш"
12
Обработка документов, ведение делопроизводства, инвентаризация гаражных и дачных массивов
10
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Балхаша"
28
Диспетчерская работа, регистрация документов в жилищной комиссии
11
ГУ "Отдел внутренней политики города Балхаша"
12
Обработка документов, работа с архивными документами
12
ГУ "Отдел культуры и развития языков города Балхаш"
20
Помощь в проведении культурно-массовых мероприятий
13
ГУ "Отдел образования, физической культуры и спорта города Балхаша" в том числе общеобразовательные школы города
76
Помощь в проведении мероприятий, общественный воспитатель
14
ГУ "Отдел бюджетного планирования и экономики города Балхаша"
4
Оказание содействия в работе, обработка документов
15
ГУ "Отдел предпринимательства города Балхаш"
8
Обработка документов по реализации антикризисной программы
16
ГУ "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Балхаш"
8
Учет и регистрация движения сельскохозяйственных животных, свод информации
17
ГУ "Балхашская городская территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
4
Обработка документов
18
ГУ "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Балхаш"
4
Санитарная очистка
19
ГУ "Балхашское городское управление казначейства Департамента казначейства по Карагандинской области Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
8
Оказание содействия в работе, обработка документов
20
ГУ "Отдел статистики города Балхаш"
12
Обработка и регистрация документов, работа интервьюера по переписи
21
ГУ "Налоговое управление по городу Балхаш"
40
Разноска извещений по уплате налогов, сбор недоимки
22
ГУ "Управление юстиции города Балхаша"
50
Раскладка формуляров, работа по обработке документов
23
Филиал города Балхаша ГУ "Центр обслуживания населения Карагандинской области"
4
Вспомогательная работа, обработка документов
24
ГУ "Объединенный отдел по делам обороны города Балхаш Карагандинской области"
39
Рассылка повесток призыва и приписки в Вооруженные Силы Республики Казахстан
25
ГУ "Государственный архив города Балхаш"
8
Работа с архивными документами, реставрация архивных дел
26
ГУ "Балхашский городской суд"
32
Вспомогательная работа, работа с архивными документами, обработка документов
27
Балхашский территориальный отдел судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Карагандинской области
52
Разноска извещений по исполнительным инстанциям
28
ГУ "Специализированный административный суд города Балхаш"
32
Разноска извещений, уведомлений
29
ГУ "Департамент уголовно-исполнительной системы по Карагандинской области"
8
Рассылка повесток, работа с архивными документами
30
ГУ "Отдел внутренних дел города Балхаша Департамента внутренних дел Карагандинской области"

126
Қосалқы жұмыстар, кәмелетке толмағандар ісі бойынша топқа көмек, номенклатуралық істерді тігу, журналдарды толтыру, кіріс және шығыс құжаттарын тарату
31
Балқаш қалалық прокуратурасы
12
Құжаттарды өңдеу және тіркеу
32
Балқаш аймағы бойынша ауданаралық қаржы полициясы бөлімі
4
Жұмыстарды атқаруда көмек, құжаттарды реттеу
33
"Қалалық коммуналдық шаруашылық" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
40
Қатты тұрмыстық қалдықтарды көмуде қосалқы жұмыстар
34
Балқаш қаласы әкімдігі Балқаш қаласы білім, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны (әрі қарай КМҚК)
4
Мәдени – жалпы шараларды жүргізуге көмек
35
"Жекпе-жек" қалалық спорт клубы" КМҚК
4
Жұмыстарды атқаруда жәрдемдесу, құжаттарды өңдеу
36
"Қоңырат кентінің дәрігерлік амбулаториясы" КМҚК
12
Диспетчерлік жұмыс
37
"Балқаш қаласы қан орталығы" КМҚК
4
Жұмыстарды атқаруда жәрдемдесу, құжаттарды өңдеу
38
"Балқаш қаласы орталық аурухана" КМҚК
8
Жұмыстарды атқаруда жәрдемдесу, құжаттарды өңдеу
39
"Балқаш қаласының N 1 емханасы" КМҚК
4
Жұмыстарды атқаруда көмек, курьерлік жұмыс
40
"Ер Төстік" мектеп жасына дейінгі балаларға арналған мекеме" КМҚК
4
Жұмыстарды атқаруда көмек, құжаттарды реттеу
41
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қарағанды облыстық филиалы
12
Мұрағаттық істерді жаңғырту, жәрдемақы және зейнетақы алушыларға шақыру қағаздарын тарату, істерді іріктеп және реттеп қою
42
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Балқаш-Алакөл бассейндік инспекциясы
4
Қосалқы жұмыстар, мұрағаттық құжаттармен жұмыс, құжаттарды өңдеу
43
"Қарағанды облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті" ММ
4
Құжаттарды тарату және өңдеу
44
"Қазақавтожол" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Қарағанды облыстық филиалы
32
Республикалық маңыздағы жолдарды санитарлық тазалау және абаттандыру жұмыстарына көмек көрсету
45
"Қазақстан Республикасының ардагерлер ұйымы" қоғамдық бірлесігінің Балқаш қалалық филиалы
4
Жұмыс жүргізуде көмек, құжаттарды өңдеу
46
"Балқаш қалалық мүгедектер қоғамы" қоғамдық бірлестігі
68
Әлеуметтік жұмыскерлер,шаруашылықты санитарлық өңдеу
Барлығы
1000

126
Вспомогательная работа, оказание содействия в работе группы по делам несовершеннолетних, подшивка номенклатурных дел, заполнение журналов, разноска входящих и исходящих документов
31
Прокуратура города Балхаша
12
Обработка и регистрация документов
32
Межрайонный отдел финансовой полиции по Балхашскому региону
4
Оказание содействия в работе, обработка документов
33
Коммунальное государственное предприятие "Городское коммунальное хозяйство"
40
Вспомогательная работа по захоронению твердых бытовых отходов
34
Коммунальное государственное казенное предприятие (далее КГКП) "Дворец школьников" акимата города Балхаш отдела образования, физической культуры и спорта города Балхаш
4
Помощь в проведении культурно-массовых мероприятий
35
КГКП "Городской спортивный клуб "Жекпе-жек"
4
Оказание содействия в работе, обработка документов
36
КГКП "Врачебная амбулатория поселка Конырат"
12
Диспетчерская работа
37
КГКП "Центр крови города Балхаш"
4
Оказание содействия в работе, обработка документов
38
КГКП "Центральная больница города Балхаш"
8
Оказание содействия в работе, обработка документов
39
КГКП "Поликлиника N 1 города Балхаша"
4
Оказание содействия в работе, курьерская работа
40
КГКП "Детское дошкольное учреждение "Ер Төстік"
4
Оказание содействия в работе, обработка документов
41
Карагандинский областной филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
12
Реставрация архивных дел, разноска приглашений получателям пособий и пенсий, выборка и расстановка дел
42
Балхаш-Алакольская бассейновая инспекция по регулированию использования и охране водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
4
Вспомогательная работа, работа с архивными документами, обработка документов
43
ГУ "Департамент по контролю и социальной защите по Карагандинской области"
4
Рассылка и обработка документов
44
Карагандинский областной филиал Республиканского государственного предприятия "Казахавтодор"
32
Помощь в санитарной очистке и благоустройство дорог республиканского значения
45
Балхашский городской филиал общественного объединения "Организация ветеранов Республики Казахстан"
4
Оказание содействия в работе, обработка документов
46
Общественное объединение "Балхашское городское общество инвалидов"
68
Социальные работники, санитарная обработка по хозяйственной части
Всего
1000