Шахтинск қалалық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XХVIII сессиясының N 628/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының IV шақырылған XXXIV сессиясының 2011 жылғы 2 тамыздағы N 721/34 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 тамызда N 8-8-96 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 2-13/19 хатымен)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты өз қызметін тоқтатқан (Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихат аппаратының 2012.01.26 N 2-13/19 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XХVIII сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 628/28 шешiмiне (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде тiркелген нөмiрi 8-8-90, 2011 жылғы 18 ақпандағы N 7 "Шахтинский вестник" газетiнде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы XXXI сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихаттың "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 628/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 677/31 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде нөмірі 8-8-95, 2011 жылғы 22 сәуірдегі N 16 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 045 388" сандары "4 328 486" деген сандарға ауыстырылсын;
"3 151 295" сандары "3 434 393" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 081 099" сандары "4 647 904" деген сандарға ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "283 707" сандары "0" деген санға ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "283 707" сандары "0" деген санға ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 628/28 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение XXXIV сессии IV созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 2 августа 2011 года N 721/34. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 11 августа 2011 года N 8-8-96. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26 января 2012 года № 2-13/19)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо аппарата Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.01.2012 № 2-13/19).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата "О городском бюджете на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года N 628/28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-90, опубликовано 18 февраля 2011 года в газете "Шахтинский вестник" N 7), внесены изменения решением XXXI сессии Шахтинского городского маслихата от 18 марта 2011 года N 677/31 "О внесении изменений в решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 628/28 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-8-95, опубликовано 22 апреля 2011 года в газете "Шахтинский вестник" N 16), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 045 388" заменить цифрами "4 328 486";
цифры "3 151 295" заменить цифрами "3 434 393";
в подпункте 2):
цифры "4 081 099" заменить цифрами "4 647 904";
в подпункте 3):
в абзаце первом цифру "283 707" заменить цифрой "0";
в абзаце втором цифру "283 707" заменить цифрой "0".

193039
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
5541
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
30996
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
17204
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
10092
Балалар бақшасының күрделі жөндеуі мен жабдықталуына
123597
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде іс-шаралар жүргізуге
1512
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
21779
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
12468
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
936
Кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, еңбек ақыны бөлшектеп субсидиялау, кәсіпкерлікке оқыту, жол жүруге субсидия ұсыну, жұмыспен қамту орталықтарын құруға
8375
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1194577
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1194577
Облыстың жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы
20067
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыруына
20067
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
1439
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
1439
2. Нысаналы даму трансферттері:
303258
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
303258
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
115881
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу дамытуға
18695
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
59364
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
54318
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға, қайта жаңартуға және қалпына келтіруге
55000
Бюджеттік кредиттер
283707
Облыстың құрылыс басқармасы
283707
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуына
283707
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 2 тамыздағы
XХХIV сессиясының N 721/34 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
ХХVIII сесcиясының N 628/28 шешіміне
5 қосымша
2011 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы

193039
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5541
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30996
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17204
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
10092
На капитальный ремонт и оснащение детского сада
123597
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1512
Управление координации занятости и социальных программ области
21779
На введение стандартов специальных социальных услуг
12468
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
936
На профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование зарплаты, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости в рамках программы занятости 2020
8375
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1194577
На жилищно-коммунальное хозяйство
1194577
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
20067
На организацию внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
20067
Управление сельского хозяйства области
1439
На проведение противоэпизотических мероприятий
1439
Целевые трансферты на развитие:
303258
в том числе:
Управление строительства области
303258
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
115881
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18695
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
59364
На развитие системы водоснабжения
54318
На строительство, восстановление и реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда
55000
Бюджетные кредиты
283707
Управление строительства области
283707
На строительство и (или) приобретение жилья в рамках программы занятости 2020
283707
Приложение 3
к решению XXXIV сессии городского
маслихата от 2 августа 2011 года N 721/34
Приложение 5
к решению XXVIII сессии городского
маслихата от 24 декабря 2010 года N 628/28
Целевые трансферты администраторам бюджетных программ города на 2011 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего