Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайды беру және Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына, мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 ақпандағы N 4/14 қаулысы. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 ақпанда N 8-9-101 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы N 07/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 24.02.2015 N 07/01 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына, мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушыларымен кездесуі үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.

О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 24 февраля 2011 года N 4/14. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 25 февраля 2011 года N 8-9-101. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 24 февраля 2015 года N 07/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 24.02.2015 N 07/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1.

2. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына, мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
3. Абай ауданы әкімдігінің 2007 жылғы 11 шілдедегі "Мәслихат депутаттығына кандидаттарының үгіт басылым материалдарын орналастыру орындары туралы" N 17/02 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде N 8-9-33 болып тіркелген, 2007 жылғы 18 шілдедегі N 29 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов в Абайском районе для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 11 июля 2007 года N 17/02 "О местах размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-33, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 18 июля 2007 года N 29).