Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 наурыздағы 21 кезекті сессиясының "Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру туралы" N 21/259 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2011 жылғы 13 қазандағы 38 сессиясының N 38/476 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 қарашада N 8-9-116 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2014 жылғы 12 маусымдағы 30 сессиясының № 30/310 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.06.2014 30 сессиясының № 30/310 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 1999 жылғы 7 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының азаматтардың жекелеген санаттарына жеңілдіктер беру мәселелері бойынша кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарының негізінде Абай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 наурыздағы 21 кезекті сессиясының "Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру туралы" N 21/259 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 2010 жылғы 7 сәуірде N 8-9-80 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі N 17 (3814) санында жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы 23 кезекті сессиясының "Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 наурыздағы 21 кезекті сессиясының "Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру туралы" N 21/259 шешіміне толықтыру енгізу туралы" N 23/279 шешімімен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - 2010 жылғы 2 шілдеде N 8-9-83 болып тіркелген, "Абай – Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 9 шілдедегі N 30 (3826) санында жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтың 3) және 4) тармақшасындағы "." белгісі ";" белгісіне аустырылсын;
2) 1 тармақ келесі мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) 1 топ мүгедектеріне – қала ішіне, қала маңына және жергілікті жерлерде қатынайтын қоғамдық көліктің барлық түрінде (таксиден басқа) жол жүру ақысын төлеу үшін бір жолғы ақшалай өтемақы көрсетілсін.".

О внесении изменений и дополнения в решение 21 очередной сессии Абайского районного маслихата от 18 марта 2010 года N 21/259 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов"
Решение 38 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 13 октября 2011 года N 38/476. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 7 ноября 2011 года N 8-9-116. Утратило силу решением 30 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 июня 2014 года № 30/310
Сноска. Утратило силу решением 30 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.06.2014 № 30/310 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официально опубликования).
На основании Законов Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 7 апреля 1999 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предоставления льгот отдельным категориям граждан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 очередной сессии Абайского районного маслихата от 18 марта 2010 года N 21/259 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-80 от 7 апреля 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 9 апреля 2010 года N 17 (3814), внесено дополнение решением 23 очередной сессии Абайского районного маслихата от 17 июня 2010 года N 23/279 "О внесении дополнения в решение 21 очередной сессии Абайского районного маслихата от 18 марта 2010 года N 21/259 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-83 от 2 июля 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 9 июля 2010 года N 30 (3826) следующие изменения и дополнение:
1) в подпункте 3) и 4) пункта 1 знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
2) пункт 1 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) оказать инвалидам 1 группы - единовременную денежную компенсацию оплаты за проезд на всех видах общественного транспорта - городского, пригородного и местного сообщений (кроме такси).".

2. Осы шешім оларды алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбе күн өткен соң күшіне енеді.
Сессия төрағасы
Абай аудандық мәслихатының хатшысы         Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Абай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б. Муталяпова
13.10.2011 ж.
"Абай ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З. Шакентаев
13.10.2011 ж.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Абайского района"                          Б. Муталяпова
13.10.2011 г.
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Абайского района"                          З. Шакентаев
13.10.2011 г.