Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихаттың депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы N 04/01 қаулысы. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 наурызда N 8-10-131 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 15 ақпандағы № 07/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 15.02.2024 № 07/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес Ақтоғай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына, мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (К. Сюндиков – келісім бойынша) үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
3. Ақтоғай ауданы әкімдігінің "ҚР Парламенті Мәжілісінің, жергілікті мәслихаттың депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай бөлу туралы" 13 шілдедегі 2007 жылғы N 14/07 (Нормативтік құқықтық акт мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 8-10-49 болып енгізілген, "Тоқырауын тынысы" газетінде 2007 жылғы 20 шілдедегі N 29 (7094) жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 1 марта 2011 года N 04/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 2 марта 2011 года N 8-10-131. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 15 февраля 2024 года № 07/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 15.02.2024 № 07/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1.
2. Совместно с районной территориальной избирательной комиссией (Суюндиков К. - по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Актогайского района от 13 июля 2007 года N 14/07 "О предоставления помещений для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента РК и депутаты местного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-49), опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 20 июля 2007 года N 29 (7094).
Сноска. Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 13.07.2007 N 14/07 в РЦПИ не поступало.