1995 жылы туған азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 6 шешімі. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 8-11-127 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1995 жылы туған азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу 2012 жылдың қаңтарынан наурызы аралығында жүргізілсін.
2. Ауданның селолық және ауылдық округтердің, селолар мен кенттердің әкімдері азаматтардың ұйымшылдықпен келуін қамтамасыз етсін.
3. Бұқар жырау ауданы әкімінің орынбасары (Асхат Сағадиұлы Әли) азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және өткізу мәселелері бойынша үйлестіру кеңесін өткізсін.
4. 1995 жылы туған азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу қорытындылары туралы ақпарат 2012 жылдың 10 сәуіріне дейін Бұқар жырау ауданы әкімінің аппаратына ұсынылсын.
5. Бұқар жырау ауданы әкімінің 2010 жылғы 9 желтоқсандағы № 7 "1994 жылы туған азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-11-105 болып тіркелген, аудандық "Сарыарқа" № 51 газетінде 2010 жылғы 25 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асхат Сағадиұлы Әлиге жүктелсін.
7. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ш. Мамалинов

О проведении приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 15 декабря 2011 года N 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 23 декабря 2011 года N 8-11-127
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Провести приписку граждан 1995 года рождения к призывному участку с января по март 2012 года.
2. Акимам сел и поселков, сельских и аульных округов района обеспечить организованную явку граждан.
3. Заместителю акима Бухар-Жырауского района (Әли Асхат Сағадиұлы) провести координационное совещание по вопросам организации и проведения приписки граждан к призывному участку.
4. Информацию об итогах проведения приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку предоставить в аппарат акима Бухар-Жырауского района в срок до 10 апреля 2012 года.
5. Считать утратившим силу решение акима Бухар-Жырауского района от 9 декабря 2010 года № 7 "О проведении приписки граждан 1994 года рождения к призывному участку" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-11-105, опубликовано 25 декабря 2010 года в районной газете "Сарыарка" № 51).
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Әли Асхат Сағадиұлы.
7. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Ш. Мамалинов