2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы XLII сессиясының N 42/363 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 8-12-121 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімінің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 2013 жылғы 1 қазандағы N 01-18/48 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихат аппараты хатшысының 01.10.2013 N 01-18/48 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармақтың 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға аудан бюджет 123 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде:
2012 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 488 735 мың теңге:
салықтық түсімдер 647 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 888 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 703 мың теңге;
трансферттер түсімі 2 837 318 мың теңге;
2) шығындар 3 505 272 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 64 571 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 67 546 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2 975 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 42 500 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 42 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 123 608 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 123 608 мың теңге:
Қарыздар - түсімі 67 546 мың теңге;
қарыздарды өтеу 2 976 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 59 038 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/31 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.06.11 N 5/35 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.20 N 8/51 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.09 N 10/66 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.21 N 11/72 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.10 N 12/76 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған аудандық бюджет кірістерінің құрамына 1 032 583 мың теңге даму және ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/31 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.06.11 N 5/35 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.20 N 8/51 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.09 N 10/66 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.21 N 11/72 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.10 N 12/76 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение XLII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2011 года N 42/363. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 30 декабря 2011 года N 8-12-121. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 1 октября 2013 года № 01-18/48)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата Жанааркинского районного маслихата от 01.10.2013 № 01-18/48).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе:
утвердить бюджет района на 2012 год согласно приложения 1 в следующих объемах:
1) доходы 3 488 735 тысяч тенге:
налоговые поступления 647 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 888 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 703 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 837 318 тысяч тенге;
2) затраты 3 505 272 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 64 571 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 67 546 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2 975 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 42 500 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 42 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 123 608 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета  123 608 тысяч тенге:
поступление займов 67 546 тысяч тенге;
погашение займов 2 976 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 59 038 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 16.04.2012 N 4/31 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.06.2012 N 5/35 (вводится в действие с 01.01.2012); от 20.08.2012 N 8/51 (вводится в действие с 01.01.2012); от 09.11.2012 N 10/66 (вводится в действие с 01.01.2012); от 21.11.2012 N 11/72 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 N 12/76 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Учесть в составе поступлений бюджета района на 2012 год целевые трансферты на развитие, текущие целевые трансферты в сумме 1 032 583 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 16.04.2012 N 4/31 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.06.2012 N 5/35 (вводится в действие с 01.01.2012); от 20.08.2012 N 8/51 (вводится в действие с 01.01.2012); от 09.11.2012 N 10/66 (вводится в действие с 01.01.2012); от 21.11.2012 N 11/72 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 N 12/76 (вводится в действие с 01.01.2012).

3. 2012 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарының құрамында 20 қосымшаға сәйкес 1 100 129 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер, даму нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3 тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/31 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.06.11 N 5/35 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.20 N 8/51 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.09 N 10/66 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.21 N 11/72 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.10 N 12/76 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4. Жергілікті атқарушы органдарға ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік несие 65529 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/31 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
5. 2012 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 12 720 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті дамытудың бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
7. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорттың ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақылары мен мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.
8. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
9. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің селолық округтер мен кенттері бойынша шығыстары 6-19 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезекті
XLII сессиясының төрағасы                  Ж. Рыспеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        З. Сердалинов
6 желтоқсан 2011 жыл
Жаңаарқа аудандық Мәслихатының
2011 жылғы 6 желтоқсандағы

3. Учесть в составе затрат бюджета района на 2012 год целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты в сумме 1 100 129 тысяч тенге согласно приложения 20.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 16.04.2012 N 4/31 (вводится в действие с 01.01.2012); от 11.06.2012 N 5/35 (вводится в действие с 01.01.2012); от 20.08.2012 N 8/51 (вводится в действие с 01.01.2012); от 09.11.2012 N 10/66 (вводится в действие с 01.01.2012); от 21.11.2012 N 11/72 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.12.2012 N 12/76 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов учесть бюджетные кредиты в сумме 65 529 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 16.04.2012 N 4/31 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 12 720 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень программ бюджета развития района 2012 года на реализацию бюджетных инвестиционных проектов согласно приложению 4.
7. Установить на 2012 год гражданским служащим здравоохранения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Установить, в процессе исполнения бюджета района на 2012 год не подлежащие секвестру местные бюджетные программы согласно приложения 5.
9. Утвердить расходы районного бюджета по сельским округам и поселкам на 2012 год согласно приложениям 6-19.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель XLII очередной
сессии районного маслихата                 Ж. Рыспеков
Секретарь районного маслихата              Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдела экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"        З. Сердалинов
6 декабря 2011 года
Приложение 1
к решению ХLIІ сессии
Жанааркинского районного

1011
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
86122
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1589720
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2830
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2830
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1586890
004
Жалпы білім беру
1547425
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
17214
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
652
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
21599
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
33151
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28151
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18965
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
545
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8641
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5000
05
Денсаулық сақтау
1350
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1350
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1350
024
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізу"
1350
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
183178
2
Әлеуметтiк көмек
165380
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
165380
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
44905
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

1011
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
86122
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1589720
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2830
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2830
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1586890
004
Общеобразовательное обучение
1547425
005
Дополнительное образование для детей и юношества
17214
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
652
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
21599
9
Прочие услуги в области образования
33151
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28151
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18965
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
545
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8641
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5000
05
Здравоохранение
1350
2
Охрана здоровья населения
1350
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1350
024
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1350
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
183178
2
Социальная помощь
165380
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
165380
002
Программа занятости
44905
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

ХLII сессиясының N 42/363 шешіміне
4 қосымша
2012 жылға бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған ауданды дамытудың бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012.12.10 N 12/76 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар

маслихата N 42/363
от 6 декабря 2011 года
Перечень программ бюджета развития района на 2012 год на реализацию бюджетных инвестиционных проектов
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10.12.2012 N 12/76 (вводится в действие с 01.01.2012).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетной программы
Программа
Наименование
Затраты

Ескерту. 20-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2012.12.10 N 12/76 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
N  р/с
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
3
Қорытынды
1100129
Ағымдық
273601
республикалық бюджеттен
271121
1
2012 жылға арналған "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтерді көркейтуге
3942
2
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
50
3
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
45938
4
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
4735
5
Жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы іс шараларын жүзеге асыруға
20880
оның ішінде:
5605
жалақының ішінара субсидиялануы
6296
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7571
көшуге субсидияларды беру
3530
жастар іс тәжірибесі
4174
6
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
11427
7
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға
652
8
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
8641
9
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиелеушілеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлеу көлемін ұлғайтуға
22610
10
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
56550
11
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамытуға
94346
оның ішінде:
білім беру
13144
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
63202
жол инфраструктурасы
18000
облыстық бюджеттен
2480
12
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2480
13
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шараларды жүзеге асыруға
1350
Дамуға
758982
республикалық бюджеттен
530100
14
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
0
15
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға
90701
16
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу
23289
17
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды, жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға

Сноска. Приложение 20 в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10.12.2012 N 12/76 (вводится в действие с 01.01.2012).
N  п/п
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Итого
1100129
Текущие
273601
из республиканского бюджета
271121
1
На обустройство аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" на 2012 год
3942
2
На введение стандартов специальных социальных услуг
50
3
На проведение противоэпизоотических мероприятий
45938
4
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
4735
5
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
20880
в том числе:
частичное субсидирование заработной платы
5605
обеспечение деятельности центров занятости населения
7571
предоставление субсидий на переезд
3530
молодежная практика
4174
6
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
11427
7
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
652
8
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8641
9
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
22610
10
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
56550
11
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
94346
в том числе:
образование
13144
жилищно-коммунальное хозяйство
63202
дорожная инфраструктура
18000
из областного бюджета
2480
12
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2480
13
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
1350
На развитие
758982
из республиканского бюджета
530100
14
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
0
15
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
90701
16
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
23289
17
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры