Ауданда 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 18 қарашадағы N 28/02 қаулысы. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда N 8-15-157 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабы 5 тармақшасының және 20 бабының 5 тармағы 2 тармақшасының негізінде, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын іске асыру мақсатында және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2012 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі бекітілсін.
2. Халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне (С.Д. Торбаева):
1) қоғамдық жұмыстар өткізу үшін аудандық бюджетте 2012 жылға көзделген қаражат шегінде бекітілген тізбеге сәйкес жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа жіберуді іске асырсын;
2) қоғамдық жұмысқа тартылған азаматтардың еңбекке ақы төлеуін жұмыс істеген уақытына сәйкес жұмыссыздар есепшотына қаржы аудару жолымен айына жалақының ең төменгі мөлшерінде төленсін.
3. Осакаров ауданының қаржы бөлімі (С.Ж. Ыдырысов) қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыздардың еңбекақысын төлеу ақшалай қаражатты уақытылы бөлуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Нұрлан Рахметуллаұлы Бикеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі                   С. Аймаков
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 18 қарашадағы
N 28/02 қаулысына қосымша
2012 жылға жұмыссыз азаматтарға ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың көлемі мен түрі, аудан ұйымдарының тізбесі
Р/с
Ұйымдар және мекемелердің атауы
Адам саны
Жұмыстар және қызмет түрлері
Қатысу мерзімі (ай)
Жұмыс көлемі
Қаржыландыру көзі
1
Кенттер мен селолық округ әкімдерінің аппараттары

Об организации общественных работ в районе на 2012 год
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 18 ноября 2011 года N 28/02. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 12 декабря 2011 года N 8-15-157
На основании подпункта 5 статьи 7 и подпункта 2 пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить на 2012 год перечень организаций, виды и объемы общественных работ согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Отделу занятости и социальных программ (Торбаева С.Д.):
1) осуществлять направление безработных на общественные работы в соответствии с утвержденным перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на 2012 год на проведение общественных работ;
2) производить оплату труда граждан, занятых на общественных работах согласно отработанному времени в размере минимальной заработной платы в месяц путем зачисления средств на счета безработных.
3. Отделу финансов Осакаровского района (Идырысов С.Ж.) обеспечить своевременное выделение денежных средств на оплату труда безработных, занятых на общественных работах.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Бикенова Нурлана Рахметуллиновича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района                  С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата района
от 18 ноября 2011 года N 28/02
Перечень
организаций, виды и объемы общественных работ, организуемых для безработных на 2012 год
п/п
Наименование организаций и учреждений
Количество человек
Виды работ и услуг
Срок участия (месяц)
Объем работ
Источник финансирования
1
Аппараты акимов поселков и сельских округов